Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Samoplačnica- prodam Menopur

Samoplačnica- prodam Menopur

Pozdravjene,
Sem končala s samoplačnipkim postopkom v LJ in nisem porabila ves Menopur, saj prodajajo v Lekarni LJ samo 10 vial/ampul skupaj – cena 189 €. Ostalo mi je 8 ampul za inijiciranje 75.i.e., rok uporabe 01. 2017 – prodam za 100 €. Poleg podarim še Suprefact (original zaprto) 5,5 ml.

Pa še to, če vam predpišejo Suprefact, se ga ne dobi v Sloveniji. Sem ga kupila v Italiji – ni drago. Ena 5,5 ml steklenička stane cca 17 €.

Želim vam, da vam čim prej uspe.
Lep pozdrav
Saša

p.s.Sem iz LJ.

Pozdravljena!kaj slucajno se vedno prodajas Menopur ?jaz sem iz Ts in konec decembra zacnem postopek kot samoplacnik.
Hvala

Vesna 77..

Imam vprašanje. Vidim, da boš imela postopek kot samoplačnica. Me zanima kje bosta opravila postopek? In kako to poteka?

Živjo.

vidim, da ste samoplačnice.. Tudi jaz že nekaj časa, do sedaj vedno pri Rešu, sedaj pa razmišljam o menjavi klinike.. Koliko stane samoplačniški postopek n aGK?

Stara tema ampak mogoče se katera oglasi.

Tudi jaz samoplačnica, če je kateri še kaj ostalo se priporočam, da ne kupujem cele škatle če ni treba 😉 Tudi če je kateri ostalo še kaj drugega, se priporočam 😉

Pozdravljeni, se potrebujete Menopur?

RdecTulipan – trenutno sem spet v postopku ja. mogoče ga bom rabila, koliko ga pa imate?

Lahko preverim jutri, pa Vam javim. Upam, da ni prepozno- sem spregledala Vaso objavo. Vas se zanima?

New Report

Close