Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja pedagoški-andragoški izpiti

pedagoški-andragoški izpiti

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če je kdo v preteklem študijskem letu obiskoval pedagoško-andragoško izobraževanje na Filozofski fakulteti v Ljubljani, in če mi lahko malo pove, kako težki so izpiti, so predavanja obvezna, je snov obsežna.

Za kakršnokoli informacijo bi bila zelo hvaležna.

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem in vam želim lep dan.

Jaz sem obiskovala 2 leti nazaj…je pa res, da je sedaj po bolonjskem sistemu in je bolj zaostreno…če si doštudirala na FF te naj nič ne skrbi, ker te prof. na izpitih ne bodo preveč gnjavili (vsaj pri meni je bilo tako). Ko sem jaz delala, smo imeli predavanje-izpit in je bilo ful vredu. Hoditi smo morali, ker smo se podpisovali, pa tudi nič ne boš zamudila, če boš manjkala 🙂 Snovi je pa kar precej, a se je da naučiti (spet je tukaj pomembna tvoja prejšnja izobrazba in če poznaš zadeve že od prej). Jaz sem imela edino zelo obširno specialno didaktiko.

Zdravo,

Sem 25 let stara sveže diplomirana matematičarka – program Praktična matematika (VSŠ, 1. bolonjska stopnja) na Fakulteti za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani.

Dobila sem veliko željo po poučevanju.
Rada bi opravila pedagoške izpite in me zanima, kako to izgleda – koliko semestrov traja študij, kolikokrat imaš predavanja na teden, ali obstaja možnost opravljanja teh izpitov izključno preko spleta (varianta “na daljavo”), koliko to stane ipd.

Lepo prosim za čimprejšnji izčrpen odgovor.

Najlepša hvala vnaprej in lep pozdrav,
KikaKik

KikaKik, a si se potem odlocila za te izpite? Je slo opravljanje na daljavo?
Tudi jaz razmisljam, da bi se jih lotila..

Hvala

New Report

Close