Najdi forum

otroški sex

Zadnjič, ko sem prišla v otroško sobo sem našla najina dvojčka hči in sina 14 let kako sta se igrala peting. Čisto sem bila iz sebe saj to ni normalno med brati in sestrami, pa sta mi rekla, da sta take igrice videla na TV in da sta poskušala že večkrat. Nista pa seksala. Al to je le majhen korak pred tem. Pogovarjali smo se, da je to za moža in ženo – za fanta in dekle, ki nista v sorodu. … Kaj mislite kaj mi je še storiti?

14 letnika dobro vesta, kaj si lahko dovolita brat in sestra, zato mislim, da moraš takoj stopiti do psihologa, ker zgleda, da sta tvoja otroka prestopila mejo samo naivne otroške radovednosti. Morda bi poskusila na forumu Vzgoja otrok in družine, kajti menim, da tukaj ne boš našla odgovora, ki ga potrebuješ.

takoj resen pogovor, dovolj sta stara da vesta da se to med brati in sestrami ne pocne!!!

Tudi sama imam 14-letnico in vem, da pri teh letih dobro vesta, kaj počneta. Nista več otročka. Takoj poišči pomoč ali pa bolj nadziraj. Ne smeta imeti skupne sobe …

stara sem 15 let inh sama ne bi nikoli, poudarjam NIKOLI kaj takega počela s svojim bratom!!!!!!!!!!!!!! to je bolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tvoja otroka potrebujeta psihiatra!!!!!!!!!!! to ni normalno!!!!!!!!!!!!!!! niti za nevem kak dENAR NA SVETU NE BI TEGA POČELA S SVOJIM BRATO9M!!!!!!ZA NIČ NA SVETU!!!!!!!!

očitno je tvoj brt grd 😀

______________________________ Zgubiš pri kartah, dobiš v ljubezni, eni so srečni, drugi pa trezni.

Ja to pa sigurno je dobro če imata sex pri 14 tudi jaz sem imela prvi sex pri 14 sedaj sem 16 ampak še kar uživam v seksu ko ga imam

Čimprej poiskati pomoč, pa ne na forumu.

RADA SEX PA NE SMEM

Dober večer.Ma sej ni nič kaj takega. Moj sin si ga drka jaz mu pa pusti ali pa moj mož ko mojo hčerko sexsa .To je normaln.Jebeš gene.

lp

OMG!!! Ma sori samo to ni normalno.Oče hčerko?? Vi niste normalni!!!!

Drugač pa se strinjam z ostalimi!! K pshijatru oz. bolje svetovalcu!

sej v sloveniji so nekaj ko sta brat in sestra skupaj.
Drgač pa mislm, da glih ti rabiš kako strokovno pomoč ker mislš, da si šla v OTROŠKO sobo in napisala OTROŠKI sex… hmmmmmm, ko si to napisala sem mislila, da misliš za 4letno hči a zgleda da se gre o najstnikih.. hm to pa ni otroški ampak najstniški sex.
maguče se mata rada in bota mela otroka, jebeš gene 😉

o šhit – verjamem da ti ni kul. poišči pomoč in loči jima sobe. to ni normalno. in nista več otroka res. Pri 14 že vejo kako stvar gre.
res nebi bila v tvoji koži.

Jaz sem 16 letnik in moj prvi spolni odnos je bil pri 14 na valeti zdej morem pa 1 na teden to počet da se počutm normalo to je odvisno a se masta tvoja otroka rada al pa gre za nedolžno igro iz užitka jaz pa iz svojo sestro nebi nikoli k potem bi šel u zapor zaradi pedofilije

glede na to kaj sem že prebrala,takile bedni in otročji komentarji kot jih nekateri pišete iz lasnega užitka ali iz svoje bede…to res ne spada sem,če pa resno mislite ste pa vi za na zaprt oddelek ne kdo drug!!!..to res ni otroški sex kot je napisano,pri 14letih že ima marsikateri najstnik spolne odnose in vem da prav vsak že pri 12 ali 13 ve kako to gre,nekateri dozorijo prej nekateri pa pozneje.da to počneta tvoja otroka je skrajno oprosti izrazu bolano.če pri svojih letih ne vesta kaj pomeni biti brat ali sestra je mogoče starševska napaka?!!si se že kdaj pogovorila z njima o tem?oz. je najverjetneje tvoja napaka da se tako obnašata..premalo pogovora,razlage,pozornosti itd…če pa res ne vesta kaj delata in kaj pomeni sex je pa nekaj z njima še bolj narobe,ni normalno da se 14letnik/ica obnašata kot 5letni otrok.PREMISLI!!

jp, to je vse: pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa to je prav lep užitek

Spoštovana gospa,
Vem, da ste zaradi sina in hčerke zaskrbljena zaradi večih razlogov, ker nista več otroka zanj to res ni primerno, vendar pa sta v najvišji fazi pubertete in to je morda le nekakšna faza, ko hormoni ponorijo. Res je, da je to potrebno obešati na veliki zvon vendar je pomembno, da se ne takoj obračate na psihoterapevte in opravite pravi intimni družinski pogovor. Mogoče je tudi to krivo, da otrokoma primanjkuje pravi starševski nadzor, saj ste rekla, da sta videla to po televiziji, zakodirajte take in podobne programe, spletne strani. Boste videla, da se to, da brez psihiatrov in ne vem kakšnih velikih stvari. Pogovor vse reši.
L.P.
Janez Kudužovič

Oče hčerko ?! Pa to ni normalno , zato ker tega mama sigurno ne bi pisala al pa napisano v ”zajebanciji” ..
Kar se pa tiče ”otroškega sexa med bratom in sestro” je totalno nezrelo , ali vesta , da se to ne počne med sorodniki ? Tudi jaz se strinjam , kar poskočno k psihiatru !

Lp 🙂

Ajooj… res se strinjam, da to ni ravno ugodna situacija, poskušaj se temeljito pogovoriti z njima, če pa bosta stvar ponovila, ali kazala kakršne koli znake medsebojne privlačnosti, je čas za obisk pri psihologu.

Wish u luck.,
Dnotbest

New Report

Close