Forum.Over.Net

Mali oglasi

kupim domače goveje meso

Default avatar

pagatka

jaz imam vegeterjanska jajčka zastonj ker mož ne je mesa
Default avatar

Cebela

pri nas naročamo je napisal/a:
A je katera mogoče že dobila tale kontakt? Bi mi ga lahko kdo posredoval na mail: [email protected] ?

Stokrat hvala !
Default avatar

škotska govedina

Koliko je cena za kg škotske govedine?
Default avatar

Jerko

Lep pozdrav!

Vidim, da ste odprli zanimivo diskusijo na temo mesa. če kdo potrebuje meso, bo dobava možna 26.11.2011 v okolici Slovenske Bistrice. Kmetija ima že dlje časa pridobljen ekološki citifikat (ob nakupu vam priložimo fotokopijo). Za več informacij pišite na:

[email protected]

Po kontaktu na mail možna komunikacija tudi preko GSM.
Default avatar

poglavar

prodajam doma vzrejeno govedino info 041 226 201
Default avatar

avtorji

Poglavar in jerko, iz kje sta?

Sem se ravno nasral in kupil 10 kg, od tega 2 kg, čist belih kosti, 3 kg obranih reber, ostalo pa mleto in kg malo boljšega. Po ceni 6€ sem za 12 € kupil kosti, ki jih nekateri kmetje dajo za povrh.
Default avatar

vinko iz koroške

lep pozdrav sem kmet iz koroške in gojim škotsko govedo to govedo je sonaravno rejeno in ga proajam po nižji ceni kakor nekateri navadno govedo popraševanje je veliko ker saj za 10 kilogramski paket daste 65 eu, v paket spada še 1 kilogram kosti ki jih dobite povrho.
Default avatar

vinko2

Vinko, jaz sem enkrat na oglas podoben tvojemu kupil meso, potem pa sem izvedel, da tip kupuje meso od enega švercarja, ki meso vlači iz Bolgarije, ga skupaj zakoljeta in prodajata kot eko meso.Tip ima doma samo 2 bika, ki ju kaže kupcem, prodaja pa sam bog ve kaj...
Vinko a imaš ti kakšno potrdilo od klavnice, kakšno sledenje od VIL DO VILIC?
Default avatar

vinko iz koroške

pozdraljeni odgovor jas sem kmet in imam vso čredi v a kontroli zakolje se v klavnici v sloveniji višek mesa pa prodam od bika ali telice to je pozimi en ali dva komada letno in imam tudi papirje in sledenja vseh govedi v hlevo ne verjamem da lahko koljejo doma pa prodajajo bres veterinarskega pregleda to so pomojmo bol govorice
Default avatar

MATEJKA

MORAM PRIZNATI, DA IMAM JAZ ZELO ZELO DOBRE IZKUŠNJE Z NABAVO MESA PRI
KMETU. V PRIMERU INTERESA NAKUPA POKLIČITE: 041-284-286
Default avatar

ajaaa

in ta kmet si ti al kaj?
Default avatar

MATEJKA

Ne, ta kmet nisem jaz.
Jaz sem mamica treh otročkov in sem kupila meso od kmeta za katerega sem dobila reference
in sem jih posredovala tudi vam.
Če vas še kaj zanima - vprašajte.
lp
Default avatar

ajaaa

a ta tel št je od kmeta?
kje pa je ta kmet, kje živi?
s čim futra govedo?
Default avatar

MATEJKA

Ja, ta tel.št.je od kmeta.
Živi 30 min iz Ljubljane ven, kraj Radomlje, blizu Arboretuma Volčji Potok.
Govedo futra brez umetnih krmil, dodatkov in silaže, torej s suhim senom in poleti tudi s svežo
travo.
Default avatar

benciko

smo kmetje s primorske in govedo ravnokar prodajamo...
in sicer prodajamo četrtino 2 leti starega teleta.
govedo je futrano izključno s senom
če je gdo zainteresiran naj prosim sporoči
hvala
Default avatar

Yo_

Cena in katera četrtina oz. kaj prodajate?
Default avatar

nojano

2 LETI STAREGA TELETA ???????????
HALO!!!
in ti si mi neki kmet, ki niti tega ne ve, da je 2 leti star že orn BIK,če bi bila pa Ž spola bi bila pa ornk krava.
pejt ti raj drva prodajat !
Yo, cene plečeta brez kosti v trgovini z DAVKOM so okrog 5-6 eur, cene stegna brez kosti z DAVKOM pa okrog 8.Če kupiš zadnjo četrt dobiš zraven še polovico kosti (zate ok, ker imaš pse), ampak je pol cena skoraj pol nižja, pa tale tip še davka ne bo plačal, se pravi ga tudi tebi ne sme zaračunat.
Veš tole meso privat doma tile kmetje ful izkoristijo kao samo seno pa to, ampak kaj pa misli, da druge krave jedo sadje in zelenjavo.Vsaka krava dobi seno, al pa silažo (to se res na mesu mal pozna)samo cene majo pa take, kot da so krave zlate.Meni je en tip sprednjo četr prodajal kar za 5 eur, pol ko sem dal kosti stran, sem zračunal, da me je meso (vrat,pleče) koštal skor 10 eur, pa še dosti dela in svinjarije sem imel.Nikoli več, rajš kupim pri mesarju, pazim pa, da ima meso SLEDLJIVOST od pašnika do krožnika.
Default avatar

Yo_

Saj zato vprašam. In v bistvu kosti ne rabim, ker pes od kosti ne more normalno/dobro živet. Tisto, kar jim dam kosti, dobim zastonj od mesarja, od kogar sicer kupujem. Zato pa me zanima, kaj sploh dobiš in za kakšno ceno.
Vedno bolj pa mi je jasno, zakaj slovenski kmet propada, ja...
Default avatar

benciko

dobiš pol sprednje in pol zadnje četrti vključno s kostmi...
cena pa je 5.90 €
Default avatar

nojano

no ja no, saj sem vedel, 2 stra krava pa te pride meso po 12 eur (ko kosti daš preč, pa še loj).
Pri mesarju je pa samo meso 6-8 eur, brez loja in kosti.Pomembno je, da pogledaš slednljivost mesa, ki ga vsak mesar mora pokazat.