Najdi forum

Prosim za nasvet. Z mojo nekdanjo deklino sem se rasšel že pred pol leta. Nekako jo še vedno ljubim. Ona ima drugega fanta že 3 mesece. Nekako sva se srečala in zašla v pogovor nato sem jo povabo k meni in preživela noč pri meni. To se je že zgodilo tretič. Nerazumem zakaj mi govori da me ljubi in zakaj se ob meni počuti res nekako ljubljeno kajti je ona naredila konec z mano. Zanima me če bo kdaj drugič spet naneslo tako daleč kod je tokrat kako naj reagiram. Naj jo le v bodoče pozdravim in grem dalje ali ?? Imela sva štiri letno zvezo. Resnično potrebujem nasvet kajti dost sem se že v življenju počutil nisko in mi ni več da bi me nekdo imel za norca. Resnično ne razumem žensk tebi govorijo da te ljubijo kljub temu pa nebi bile s tabo.V naprej se zahvaljujem za nasvet vsem bralcem najbolj pa Mag.Vanji F.Rejec dr.med.psih

Spoštovani Miha,
kaj če bi za spremembo, od tega kdo koga še vedno in kako ljubi ter zakaj sploh, prešli na razmišljanje kdo od vaju drugega spoštuje in zakaj ne.Če bi vas namreč bivša prijateljica spoštovala, vas ne bi pustila in če bi vi spoštovali njeno odločitev,bi je ne silili, da svojega novega fanta vara,če bi ona spoštovala svojega novega fanta, bi vam še vedno ne govorila ,da vas ljubi………..Bistvo odraslosti je odgovornost za svoje odločitve,zato daje vtis neresnosti tisti ki svoje odločitve nenehno spreminja, potem pa še tarna nad krivičnistjo drugih, ki spremembam njegovih odločitev ne morejo slediti.Ali ste se vprašali, kaj na vas je pospešilo vajin razdor in ali ste pripravljeni to odpraviti?Ali ste prepričani, da boste svojo bivšo lahko ponovno cenili in spoštovali vsaj naslednjih pet let in ji ne boste njenega sedanjega vedenja niti enkrat očitali?Če ste na vprašanja odgovorili z da , imate še nekaj upanja, sicer pa, učiti se je možno tudi na napakah ( najbolje tujih!)

Hvala na odgovoru kajti sem ga bil potreben dobiti. Cenim vašo razmišlanje in se ga bom tudi od sedaj držal. Mi lahko še svetujete kako naj se v bodoče obnašam v slučaju njene prisotnosti? Hvala na odgovoru!

New Report

Close