Najdi forum

Spostovani!
Rada bi pohvalila vaso rubriko. Tudi sama imam eno vprasanje in bi vas prosila za odgovor. S prijateljem sva se poznala 3 leta, na kar je sledila zveza, ki je trajala en mesec. Ze v prijateljstvu je bilo veliko iskrenosti in zaupanja, tako da se glede tega v zvezi ni nic spremenilo. Vec je bilo le telesnih stikov, a tudi pri tem ni bilo tezav. Fanta je nekej motilo, vendar ni mogel ugotoviti kaj. Jaz nisem storila nobene napake pa tudi nobena izmed mojih lasnosti ni bila moteca. Zanima me pa naslednje. Njegova mama je uspesna poslovna zenska, in mu je ze v otrostvu nudila predvsem materialne dobrine, ljubezni je bilo pa premalo. In je ni blo nikoli tam, kjer bi jo potreboval. Jaz sem mu dajala veliko ljubezni (pozornost, naklonjenost). Pa me zanima, ali je mozno, da ga je ta ljubezen zacela dusiti, ker je enostavno ni bil vajen? In ali je mogoce tudi to, da ljubezni ne pozna, in zdaj cuti odpor? Kako naj mu pomagam?
Najlepsa hvala za nasvet in lep pozdrav.

Spoštovana Lucy,
verjetno imate s svojo ugotovitvijo, da je vašega fanta vaše intenzivno izražanje ljubezni začelo dušiti, kar prav, zato vam tudi ne bo težko polagoma “dozirati” izraze naklonjenosti in pozornosti, da se jih bo ne samo postopno navadil in jih znal ceniti, ampak jih bo tudi vračal.Očitno vaš fant pripada tistemu tipu osebnosti, ki imajo sicer bogato a ranljivo čustvovanje, vendar ga kontrolirajo zaradi podzavestnega strahu , da bi svojo ranljivost preveč izpostavili in doživeli možno zavrnitev.Čim manj boste neučakani, tem prej boste učakali…

Spostovani!
Najlepsa hvala za vas odgovor in nasvet. Potrudila se bom, da ga bom cimbolj upostevala. Pogovarjala sem se tudi z bivsim fantom, v zvezi s katerim je bilo tudi prejsnje pismo. Rekel je, da je v zvezi imel zelo slabo vest zaradi tega, ker ima on mene manj rad, kot jaz njega. In ima obcutek da me izkorisca. In ravno ta obcutek je bil tako negativen, da je enostavno moral koncati. Ceprav mu tudi zdaj ni lahko. V bistvu ga to moti nekako podzavesto in pravi, da tega ne more spremeniti. Da pa si zavesto sicer zeli biti z mano, ampak enostvano ne gre, zaradi slabe vesti. Zanima me, ce obstaja kak nacin, da se znebi te svoje slabe vesti? Kar se tice moje strani, nikoli nisem mela obcutka da me izkorisca, pa niti to, da me ima manj rad kot jaz njega me ne moti, ker se zvedam, da dva cloveka ljubezni ne moreta cutiti na popolnoma enak nacin.
Prosim vas za vase mnenje in morebitno pomoc. V bistvu bi rada vas odgovor pokazala tudi njemu. Ce mu jaz povem svoje mnenje, prav nic ne pomaga, ker pravi, da zaradi custev ni cisto realno. zato bi bila zelo vesela strokovnega mnenja.
Hvala vam!

Spoštovana Lucy,
dvomim, da bi vašega izbranca bolje prepričal suhoparen tekst, kot pa živa beseda iz vaših ust.Za začetek si vzemita čas in se pogovarjajta na kakšnem nevtralnem javnem mestu, torej tam ,kjer ne bo nevarnosti za pretirane izbruhe strasti.Začnita z naštevanjem pozitivnih lastnosti drug drugega, pa se bo odnos kaj kmalu razčistil.Ponovno vam svetujem, ne hitite.

New Report

Close