Najdi forum

Stara sem 50 let in serm v preteklosti že imela težave z depresijo. Pri tem so me zdravili z antidepresivi -amyzolom.Na zdravljenje sem zelo slabo odreagirala , moja osnovna težava je namreč hipohondrija ter strah , pa četudi pred napadi strahu. Po jemanju teh tablet sem bila dejansko mesec dni nesposobna za življenje , ko pa sem se jih navdila sem jih jemala še cca, 5, let in sem potem morala vložiti ogromno truda , da sem jih nehala jemati. Mnenja sem , da so moje težave bolj nevrotičnega značaja.

Po 10 letih so se mi ponovno pojavile podobne težava. Sicer sem imela napade strahu tudi pred tem vendar le občasno, res pa je da sem dejansko vse dosedanje življenje preživela v raznih strahovih,kot v krću.Mislim , da nisem posebno depresivna neprestano pa me je strah za zdravje . Sedaj se mi dogaja , da mi vsako noč začne razbijati srce ter se mi ti napadi ponavljajo do jutra , kljub temu , da vzamem npr. 3. mg. lexaurin. Pri pregledih so odkrili močno slabokvnost, psihiater pa mi je predpisal antidepresive , lexaurin in tablete za spanje .

Ker imajo tablete točno take stranske učinke kot imam jaz težave in ker vem ,da jih bom tudi dobila , saj imam s tem izkušnje se najbolj od vsega bojim vzeti antidepresive .

Prosila bi vas , da mi svetujete, kaj naj storim , sama pa bi želela pomoč psihiatra , ki bi me zdravil z drugimi razpoložljivimi načini , ali mi lahko svetujete kam naj se obrnem ?

Se opravičujem zaradi odvečnih črk a računalnih mi jih ne izbriše.

Lep pozdrav Brigita če pa bi oz. , tdoonč pogosi

New Report

Close