Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Anamaria Mitic shujsala in je zelo sexi

Default avatar

Marijin fan

Huda macka postala tale Miticka. Komaj prepoznavna odkar je shujsala. Bejba in pol.
Default avatar

Res je

Prava milfa.
Default avatar

meni je ista

Ja kok je pa shujšala? 20 kil? To se na videz nič ne pozna, edino da se ona počuti boljše........... lažje.
Me pa boli, ker jo eni ponižujete. Meni je res duhovita pozitivka. In bi jo uvrstila med top 5 žensk .... v njenem žanru.
Default avatar

Anči9

Zelo se ji pozna da je shujšala in prav paše ji.
Default avatar

Piše se srbsko Mitić

Napiši njen srbski priimek pravilno!
MITIĆ. He hči Srba in slovenke.
Marijin fan je napisal/a:
Huda macka postala tale Miticka. Komaj prepoznavna odkar je shujsala. Bejba in pol.
Default avatar

Piše se srbsko Mitić

Je hči Srba in Slovenke. To je tudi javno rekla.
Default avatar

Leyla88

Pobezljana puhoglavka je napisal/a:
Zelo 'nesrečen' outfit, morala bi obleči hlače.
Je shujšala ampak noge ima izdredno grde in debele.

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/d ... avo-215951
Ja mogoče tukaj a danes je bila v oddaji na slo1 pri Robežniku zelo simpatična. Ni bila niti švoh prej ko je bila močnejše postave a sedaj je res prava dama. Noro hitro po porodu ji je ratalo ogromno kg izgubit.
Sama sem prelena da bi 10kg izgubila potem pa vidim kako drugim uspe velike več izgubit in kapo dol za takšno voljo.
Default avatar

Mitićka je faca

Ć je slovanska črka, imajo jo Poljaki,
Hrvati, Srbi. Poguglaj o tem.
Default avatar

Poznam

Meni osebno je bila vsec prej, trenutno je vsaj v obraz presuha. Tista njena celjust deluje premocna. Je pa res, da ji privoscim, ker vem da si je vedno zelela bit bolj suha. K njenem karakterju za moje pojme pa bolj pase prejsnja izvedba.
Default avatar

ohjej

Leyla88 je napisal/a:
Pobezljana puhoglavka je napisal/a:
Zelo 'nesrečen' outfit, morala bi obleči hlače.
Je shujšala ampak noge ima izdredno grde in debele.

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/d ... avo-215951
Ja mogoče tukaj a danes je bila v oddaji na slo1 pri Robežniku zelo simpatična. Ni bila niti švoh prej ko je bila močnejše postave a sedaj je res prava dama. Noro hitro po porodu ji je ratalo ogromno kg izgubit.
Sama sem prelena da bi 10kg izgubila potem pa vidim kako drugim uspe velike več izgubit in kapo dol za takšno voljo.
...ćisto odvisno, lahko da je "šlo samo dol": pri meni je tako, da imam obdobja apetita, ko se moram - skoraj - krotiti, da ne pojem vsega, kar vidim in pa - na srečo - daljše obdobje, ko zaužijem po pameti normalne, skromne obroke. In ni nobenega "odtegovanja" hrane. Nobenega trpljenja ob tem. Za obliko telesa pa skrbim s telovadbo, ker samo manj jesti še ne prinese učvrščene postave ...
Default avatar

točno tako

Poznam je napisal/a:
Meni osebno je bila vsec prej, trenutno je vsaj v obraz presuha. Tista njena celjust deluje premocna. Je pa res, da ji privoscim, ker vem da si je vedno zelela bit bolj suha. K njenem karakterju za moje pojme pa bolj pase prejsnja izvedba.
Ja, obraz je zdaj postal nizozemske oblike :)
Prej je bila bolj žmohtna, tudi to drži.
Default avatar

Moničan

Piše se srbsko Mitić je napisal/a:
torej ni slovenka
Default avatar

Politika

Meni je bila pa primer ženske, ki jo tudi obline delajo lepo in mi je prav hudo zaradi te modne gonje po suhih telesih, zaradi katere toliko naravno lepih žensk brez potrebe trpi.
Default avatar

lepša je malo bolj okrogla

je Srbkinja po očetu, po materi od tu, sicer pa koga briga. Mitićka je super punca.
Moničan je napisal/a:
Piše se srbsko Mitić je napisal/a:
torej ni slovenka
Default avatar

Moničan

lepša je malo bolj okrogla je napisal/a:
je Srbkinja po očetu, po materi od tu, sicer pa koga briga. Mitićka je super punca.
Moničan je napisal/a:

torej ni slovenka
čak mal
a ni super punca Kara Zor-El?
Default avatar

smesnno

ti skoz prdiš neke neumnosti.

[/b]
Moničan je napisal/a:
Slika
Default avatar

Moničan