Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

delo v avstriji

Default avatar

Popotnik

Pozdravljeni.zanima me če lahko kdo posreduje informacije glede zaposlitve v Avstriji,po poklicu sem kuhar delal bi tudi v proizvodnji in kot mesar.--moj kontakt -[email protected]

Hvala in lp.
Default avatar

amico

Ciao mene zelo zanima delo v Avstriji-po poklicu sem strojni tehnik imam pa tud tri letno šlo kot konstrukcijski klučavničar in na tem delovnem mestu imam 22 let delovnih izkušenj-od tega 10 v italiji,zadnjih 7 let sem delal predvsem z nemškimi načrti,na izdelavi raznoraznih konstrukcij predvsem za avtomobilsko industrijo,veliko je bilo tud kostrukcij iz barvnih kovin.Prodajal pa sem tudi strojna orodja za eno Avstrijsko firmo iz Graza...Ni mi pa problem delati tud marsikaj drugega od polganaja laminatov,pleskanja.izdelava pregradnih sten,se razume tu ne čist samostojno- pri teh delih,ampak če je volja in pot vse gre....lp-Brane-moj mail [email protected] Hvala na bilokakšnih odgovorih...
Default avatar

delo v avstriji

zvezdica

lp. Tudi jaz iščem delo v Avstriji, kot sobarica, čistilka... email je [email protected]
Default avatar

bare

Pozdravljeni,

mene tudi zanima delo v Avstriji ( npr. Dunaj...). Tudi ostale destinacije pridejo v poštev. Za več informacij me kontaktirajte na moj email: [email protected]
Default avatar

vijolcni

SERBUS.mene tudi zanima delo v avstriji.imam 14-letne izkušnje v kovinarski stroki-LIVAR.zaj .če bi se našlo kako delo v livarski stroki,lahko tudi kaj drugega,primerno za fizičnega delavca,bi lepo prosil,da mi pošljete ponudbe na spodaj omenjeni naslov..naj povem,da ne razumem nemškega jezika.moj gmail:[email protected]. hvala
Default avatar

LIDIJA BUNDERLA

Pozdravljeni!

Tudi jaz naprošam, da mi pošljete ponudbo raznih fizičnih del v Avstriji na [email protected].

Hvala in lep pozdrav,

Lidija
Default avatar

begonija

Pozdravljeni

pa še jaz se pridružujem za kakršnokoli delo v Avstriji ( proizvodnja, šivanje, čistilka, sobarica, pomočnik v kuhinji, pomivalec posode,..........

[email protected]

Že vnaprej hvala za informacije

Vesna
Default avatar

Toti Gorejnec

nicki1 je napisal/a:

Juhu tole bi mene zanimalo =) namreč iščem delo na farmi, je kej povpraševanja??

lp Tim
Default avatar

toti Gorenjec

zabbica je napisal/a:
Bravo uzel si mi iz jezika,
Obupne babe, še dolg boš brez šihta ...
Default avatar

erman

Lep pozdrav! Zanimam se za delo natakarja v Avstriji..po poklicu sem natakar in trenutno zaposlen..pisite mi na mail: [email protected]
Default avatar

saiva

Prosim za kontakt
Lep pozdrav
Default avatar

Resen

Tudi jaz se zanimam za delo v tujini Austria, Nemčija moj e-mail: [email protected]

Hvala in lep pozdrav
Default avatar

dejc87

mene tut zanima delo v avstriji samo imam en problem naznam nemškega jezika, če ve kdo za kako službo(proizvodnja ipd.) naj mi prosim javi na mejl [email protected]
Default avatar

zabbica

dejc87 je napisal/a:
brez vsaj osnovnega znanja nemškega jezika žal ne bo šlo....nasvet: začni se učiti nemškega jezika
Default avatar

jozegolob

jaz vam lahko pomagam urediti sluzbo v nemciji.
poznam ljudi ki zaposljujejo suho monterje(rigips,knavf)
in malerje,tapetarje.
jaz delam v stuttgartu ze 3 leta.redna placa
placa se 10-14 eur po uri.

[email protected]
Default avatar

Cuprnik

Pozdravljena!

Tudi sam iščem zaposlitev v Avstriji in bi mi prav prišla pomoč.

moj email: [email protected]
Default avatar

dragozo

Rad bi dobil delo v Avstriji. Zanima me delo okoli Villacha ker sem iz Jesenic in bi se lahko vozil od doma. V naprej hvala.

moj email: [email protected]
Default avatar

simi32

Pozdravljena!

Iščem zaposlitev v Avstriji, tako, da bi mi prišla prav kakšna pomoč. Predvsem me zanimajo pogoji zaposlovanja.

Lep pozdrav

Moj mail: [email protected]

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius