Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

delo v avstriji

Default avatar

lowel

ZAKAJ NE POSREDUJEŠ KONTAKTA?
Default avatar

viskanjusrece

Zivjo!

Tudi mene zanima delo v Avstriji...imam pa skoraj 10let delovne dobe v podjetju Danfoss (proizvodnja)...delal pa bi karkoli...hitro se ucim in jeziki mi niso problem.

[email protected]

Lp*
Default avatar

Strojnik1

Zanima me, kakšne pa so možnosti za zaposlitev v tujini kot uni.dipl.inž.str.?

Lp
Default avatar

zabavniavto

Je kdo že dobil naslov od iniciatorke foruma? Ali je imela slučajno čas, da nas prešteje koliko nas želi delati v tujino?
Default avatar

Tarantela

A je to tista varijanta,ko jim moraš plačat,da ti najdejo delo?
Default avatar

Iskren_28

Pozdravljeni,

Išem delo v Avstriji in sicer od Bad Radkensburga do Graca, oz. Šentilja-Gradca. Star sem 27 let, po poklicu sem gostinski tehnik z večletnimi izkušnjami v strežbi(delal sem cateringe, v hotelih 4,5 zvezdic,samostojno organiziral dogodke) ter kuhi in z pomožnimi deli(sobar) v hotelirstvu. Izkušnje imam tudi z delom v proizvodnji, trenutno sem že pol leta zaposlen v avtomobilski industriji in delam na cnc-centrih. Za zaposlitev torej pridejo v poštev gostinstvo, živilski poklici, proizvodnja. Sem pa pripravljen poprijeti tudo za druga dela, saj sem iznajdljiv, se hitro učim in zaupanje vame tudi povrnem z dobrim delom.

Lep pozdrav

Tadej-040-298-885
Default avatar

erko

zanima me delo mesarja v Avstriji ali monter pohištva.Po izobrazbi sem mesar z 17 letnimi izkušnjami zato bi prosil prosil za delo v Avstriji.
[email protected]

že vnaprej se zahvaljujem za pomoč
Default avatar

max1

nicki1 ZAKAJ NE ODGOVARJAŠ NA MAILE

ZAKAJ NE ODGOVARJAŠ TUKAJ

SI TUDI TI ENA NATEGATORKA
Default avatar

MAX1

nicki1 ZAKAJ NE ODGOVARJAŠ NA MAILE

ZAKAJ NE ODGOVARJAŠ TUKAJ

SI TUDI TI ENA NATEGATORKA
Default avatar

Anonimni uporabnik

ME ZANIMA SAMO NEVEM KAKO NAJ KONTAKTIRAM Z VAMI LP BRANKO
Default avatar

nicki ne ne

ZAKAJ NE NAPIŠEŠ KONTAKTA ,,,ZAKAJ OBJAVLJAŠ DELO KI GA NI....
DEJ ODGOVORI ,DRUFI PA NE BIT NAIVNI !!!!
Default avatar

šapi

Pozdravljeni. Tudi mene zanima delo v Avstriji. V proizvodnji , kot voznik kombija , tovornjaka ali kaj podobnega. Obvladam pogovorno nemščino. Sem iz Maribora . Moj mail je [email protected]

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius