Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Moja zaposlitev = Optius

mojaZaposlitev.si

ISCEM CISTILKO V LJUBLJANI

Default avatar

Bojana37

Pozdravljeni,ce se vedno potrebujete generalno ciscenje me lahko kontaktirate na tel.st.: 041 267 878.Imam dolgoletne izkušnje in tudi redne stranke.
Default avatar

Laura124

Pozdravljeni, iscem cistilko. Gre za dvosobno stanovanje v Ljubljani (Rudnik) v katerega se selim. Potrebno je generalno ciscenje.
Pustite telefonsko/ email in vas kontaktiram takoj, ko bo mogoce.
Default avatar

Karmenp

Pozdravljeni,
Sem iz Ljubljane- Trnovo.
064/180-648 Karmen
Default avatar

Natancna

Pozdravljena Laura
Ce se niste nasli cistilku za generalno ciscenje za stanovanje prosim se mi oglasite na [email protected]
Veliko iskusnje imam v ciscenju generalno kot na splosno.
Lep pozdrav
Default avatar

Manoli BC

Iščem pridno, natančno, dosledno čistilko, za čiščenje 50m2 velikega stanovanja v centru Ljubljane. Čiščenja potekajo katerikoli dan v tednu, v dopoldanskem času (10-13). Nudim dobro plačilo. Začetek dela z avgustom, po dogovoru lahko tudi prej.
Zainteresirane me kontaktirajte na: [email protected]
Default avatar

veroni95

poklicite me na 068 121 525 pa se lahko dogovoriva.

Hvala in lep pozdrav!

Veronika
Default avatar

IrenaN

Ce se vedno iscete za ciscenje me lahko kontaktirate na tel.031 770 081...lp Irena
Default avatar

IrenaN

Poklicite 031770081....lp Irena
Default avatar

Iscem1234

Lokacija na Bežigradu v bloku BS3, potrebno bi bilo 1x na mesec očistiti:
Mala kopalnica, ločen mali wc, kuhinja (pulti, pecica, stedilnik), posesati in prebrisati tla v kuhinji in osrednjem prostoru

Po moje ima ta prava cistilka maksimalno 3 ure dela - dela res ni veliko. Placam 10€/uro.

Kontakt: [email protected]
Default avatar

amex

ddinaa je napisal/a:
Nudim čiščenje stanovanj, poslovnih prostorov, likanje, vsa hišna opravila. Sem iz Ljubljane. 070-483-671
A še čištite stanovanja?
Default avatar

Ciscenje22o8

Pozdravljeni,

Sem pridna,natanca in zanesljiva.

Ce rabite osebu za ciscenje stanovanja,hisaa ali poslovnih prostora,me prosim kontaktirajte.

Iskusnje imam dost.

Nudim tudi generalno in redno ciscenje.

Garantiram da boste bli zadovoljni.

Cena po dogovoru..

Oglas velja za Ljubljano in ožjo okolico (eventuelno tudi za Vrhniko in Logatec).

Za generalna ciscenja se lahko tudi zmeniva za daljso lokacijo tudi po Sloveniji.

St. 069 652 247 ali 
mail: [email protected]
Lep pozdrav!
Default avatar

Marija2019

Pozdravljeni!
Če iščete pridno gospo za čiščenje vašega doma v Ljubljani
me prosim pokličite na telefon 031 533 880.
Lp, Marija