Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Saša Boštjančič

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Saša Boštjančič

mojaZaposlitev.si

nateg

Default avatar

kahlica

Cherry Box 24 je projekt, ki so ga zasnovali strokovnjaki mrežnega marketinga. Po odličnih rezultatih v številnih podjetjih z vsega sveta so se odločili, da bodo ustvarili realnost, ki bo lahko kos spremembam svetovnega gospodarstva in bo delovala v duhu filozofije o enaki porazdelitvi in soodvisnosti.
Naši člani imajo možnost prihraniti denar pri vsakdanjih nakupih, stroških, ki jih je potrebno mesečno plačevati, in tudi pri določenih osebnih radostih, ki si jih občasno želijo privoščiti. Trenutni naši partnerji za Slovenijo so ERGO zavarovalnica in RWE-ponudba elektrike in paketna ponudba LED žarnic.
Poleg tega pa lahko zaslužijo na podlagi inovativnega marketinškega plana, saj so nagrajeni, ko predstavijo koristi svojim prijateljem, sodelavcem, sorodnikom itn.

Če smo vam vzbudili zanimanje, nam prosim pustite kontakt na [email protected].
Default avatar

ugo

Koliko je potrebnega začetnega kapitala?
Default avatar

kahlica

30€
Default avatar

ugo

Zakaj pa je naslov teme "nateg"?
Default avatar

roki 444

ugo je napisal/a:
Zakaj pa je naslov teme "nateg"?
Zato verjetno, ker to tudi je NATEG. Da bi začel vabiti na te "seanse" prijatelje, sosede, žlahto. Predvidevam, da bi se me začeli izogibati v velikem loku. No morda pa komu to uspe. Diši pa rahlo po piramidnem sistemu.
Default avatar

Giga

Ce bi malo raziskal in sele potem odgovarjal, bi ugotovil da si ti v piramidi, nateg pa ima premični sistem s točkami.
Kaj to pomeni, si lahko pogledas na youtubu.
Default avatar

rusjina

Nikoli mi ne bo jasno zakaj velika večina ljudi obsodi nekaj ali nekoga ne osnovi napačnih predvidevanj ali predsodkov. Ni vse nateg in nikoli ne bo. Najlažje je poslušat druge in vsepovprek vse popljuvat. Da bi človek imel svoje lastno stališče in izkušnje pa mora najprej imet jajca!
Default avatar

suljo

Pozdravljeni
Lepo vas prosim ne širite neresničnih podatkov o podjetju , podjeteje je že dobro nerabite ga blatit če vam ni ušeč prov nerabite pa to razlagat drugim ljudem kaj in kako vam ni ušeč mrbit komu pa je . Tako da ja , ker vse ki poznam in ki so notri vam jas povem da to ni to kar je nekdo na veliko promoviral podjetje v negativni luči , folk neve pol neki sliši pa že vse ve ni res nič neve. Podjetje je pošteno , to ni noben nateg rad bi videl kdo je to promoviral da se oglasi ker neve nič o podjetju , kot drugo pa je podjetje najbolj pošteno kar sem jih spoznal . To je moje mnenje , vem da si ga razlaga vsak po svoje ampak postimo to . Hvala in lep pozdrav .
Default avatar

suljo

suljo je napisal/a:
Pozdravljeni
Lepo vas prosim ne širite neresničnih podatkov o podjetju , podjeteje je že dobro nerabite ga blatit če vam ni ušeč prov nerabite pa to razlagat drugim ljudem kaj in kako vam ni ušeč mrbit komu pa je . Tako da ja , ker vse ki poznam in ki so notri vam jas povem da to ni to kar je nekdo na veliko promoviral podjetje v negativni luči , folk neve pol neki sliši pa že vse ve ni res nič neve. Podjetje je pošteno , to ni noben nateg ker neve nič o podjetju , kot drugo pa je podjetje najbolj pošteno kar sem jih spoznal . To je moje mnenje , vem da si ga razlaga vsak po svoje ampak postimo to . Hvala in lep pozdrav .
Default avatar

mavrica 123

ja podjeteje je super
Default avatar

mavrica 123

mene zanima to sprasujem med . over .net kako lohka naprimer brišeš spreminjaš objave ali če si se zmotu popraviš . hvala.
Default avatar

mavrica 123

Vas bom poklical v ponedeljek da vas to poprašam, ker me res zanima , ker nevemn zbrisat oz popravit hvala .
Default avatar

Janez kvasnik

Prvo kot prvo je cisti nateg enak zadevi bitconnect tipicna piramida v obliki navpične ketne ekipa je zato da pospeši povabilo ljudi da lahko odplačajo tistim zgori preden se ketna nadaljuje dol proti peklu na njihovih predavanjih se vidi same penzioniste stare po 50-70 let z paketom 30 € nebote dobili denarja nikol nazaj razen ce bote povabili 60 ljudi bote dobili za vsakega 0.50 € ce bote imeli boljši paket se bodo dodali % dokler pod vami nebo nekdo ki je kupil paket za več € ali povabil več ljudi. Na tisti čas ko se bo use počasnilo bo mogu šef dat denar iz svojega zepa da bo zadeva laufala ampak bo use skup zaprl in tranzakcije so bile narejene prek elektra karte tako da ga noben nebo mogu tožiti tko da odprite oči usak ku je obseden z C24 nabanki nima 100€ upraste za izpisek pa boste videli zadeva ne služi ne pomaga na nobenih mestih razn neki popusti ki jih lahko ustima usak D.O.O se njihovi sponzorji so cista laž usi linki niso pravi ali registrirani razen njihova spletna trgovina. Zamislite se če bi blio res bi ze explodiralo vsak investitor ali podjetnik vam bo povedal da je to piramida vsaj podjetnik ki ima 100000€ + nabanki.
Default avatar

naivcina

Je res, to pa vem iz lastnih IZKUŠENJ.....sem bil med temi trapci, ki so me namukali in sem še investiral v projekt....na koncu mi pa kolega pove, da so ustanovitelji lopovi, ki so delovali v piramidnih sistemih od prodaje KAVE in nekakšne ZLATE čokolade(cena je bila zlata) ter so nategnili njega in prijatelja za ceno dobrega novega avtomobila(cca 35000,00eur). Zdaj, ko pa prodajem kovance, ki sem jih nekaj kupil, mi podjetje PAJSNE 20% plus ddv....svaka jim čast-haha, res so dobri, kako so obrnili zgodbo piramide.....sem vesel, da nisem imel več, ker bi ziher več vložil....RES JE NATEG, SE BI DALO O TEM POGOVARJAT CELO NOČ...
Default avatar

rusjina

ne nakladaj če nimaš pojma. Zadeva CB24 je preverjeno dobra in zanesljiva. Probala na lasni koži. In vse negativne navedbe tu zgoraj lahko eno po eno demantiram. Vprašanje je samo zakaj bi zgubljala čas v razpravi s takimi vsevedi in pametnjakoviči ki bi radi samo svojo veliko korist, zavihat rokave pa niso pripravljeni.
Default avatar

gasper77

Gospodična če omega 3 tableti pa 2 čokoladice in vitanini b3 stanejo 180€ na vaši strani z nekimi dodatnimi točkami ziher ni nateg. Slikej izpisnico in bančni dvig aja saj ga nemoreš ker imate elektra kartice. Na hitr piramida ki prisili člane da povabijo nove člane za nek dobiček kot sem povedal naredi izpisek za 10000€ in mi ga posli pa ga bom jaz tebi.
Default avatar

rusjina

Cene prehranskih dopolnil ki jih navajate gasper77 niso ravno točne,...
sploh pa poslansvo CB24 ni v produktih kot so tablete ali podobno, to so le kvalitetni dodatki za tiste ki sebi želijo privoščit nekaj več. Smisel CB24 je v zmanjšanju vsakdanjih stroškov z drugimi besedami položnic. In ko si recimo zavarujem avto preko partnerske zavarovalnice CB24 za 20-25% ceneje kot na najcenejši drugi zavarovalnici ob enakih kritjih, me nihče več ne bo prepričal da je to nateg.

kako je to mogoče se bo marsikdo vprašal?
Lepo, če nekdo resnemu prodajalcu/dobavitelju pripelje tisoč ali dva novih kupcev, sigurno se bo potrudil ponuditi dobro ceno.

In to se bo počasi pričelo dogajat še na številnih drugih segmentih storitev. Pazi, samo v Sloveniji imamo že 5 tisoč članov. In kaj se bo zgodilo ko nas bo dvakrat več? Še boljšo ceno si bomo lahko izpogajali.
Stvar je vrhunska samo razumet jo je treba. In ni prav nobene prisile. Vzemi ali pust. Novi člani so seveda zaželjeni, ker smo skupaj močnejši. Ne pa zato da bomo zaslužili od njih. Kdor sebi želi dobro bo CB24 vsaj naštudiral, da bo lahko objektivno presodil ali je stvar dobra ali ne za njega. Razumem da če nekdo od vas služi 10 000 eur/mes ga prihranki verjetno res ne zanimajo. Sama nimam te sreče, zato me par sto eur/mes še kako zanima.