Najdi forum

Stalno utrujena

Tako sem sita tega, da sem stalno utrujena. Pa pod stresom, pa v agoniji, ker ni dovolj keša. Kaj naj še naredim. Kava nima nobenega učinka. Samo še spim.

Vprašaj moža, naj ti ramena in hrbet dodobra zmasira. Mogoče bi pomagalo 🙂

Utrujenost in kava nimata ničesar skupnega. Če si utrujena kava ne pomaga.
Zjutraj vstajaj ob petih, pojdi na sprehod, hitra hoja ali počasen tek. Vsaj pol urice, potem domov in pod hladen tuš. V miru pojej zajtrk, tople napitke zamenjaj s sokom, ki ima 100 odstotni sadni delež. Potem se vsedi v miru in si naredi plan za čez dan. Počasi po korakih. Če te obremenjuje služba, potem naredi nekaj v smeri, da jo počasi zamenjaš. Že ideja o tem te bo osvežila. Utrujenost popoldne brez težav preženeš s hladno hrano. Mogoče zdaj poleti osvežilni sladoled. Večer zaključi s sprehodom ali pa prijetnem počitku na balkonu in terasi. Poskrbi da boš v postelji pred deseto zvečer.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Nimam energije za tipa,…. Ga puščam čakati….

Utrujenost in kava nimata ničesar skupnega. Če si utrujena kava ne pomaga.
Zjutraj vstajaj ob petih, pojdi na sprehod, hitra hoja ali počasen tek. Vsaj pol urice, potem domov in pod hladen tuš. V miru pojej zajtrk, tople napitke zamenjaj s sokom, ki ima 100 odstotni sadni delež. Potem se vsedi v miru in si naredi plan za čez dan. Počasi po korakih. Če te obremenjuje služba, potem naredi nekaj v smeri, da jo počasi zamenjaš. Že ideja o tem te bo osvežila. Utrujenost popoldne brez težav preženeš s hladno hrano. Mogoče zdaj poleti osvežilni sladoled. Večer zaključi s sprehodom ali pa prijetnem počitku na balkonu in terasi. Poskrbi da boš v postelji pred deseto zvečer.
[/quote]

Hvala za odgovor, ampak sem tako utrujena…. da ga bom poskusila dojeti jutri….

Zdravnik naj ti pregleda jod, železo in D vitamin. Vse to lahko dobiš na recept. Stres je ubijalec vitaminov in mineralov. To ti bo malo olajšalo vse skupaj. Tudi sprehod, svež zrak, več spanja.

jaz sem imel podobno situacijo, pri meni je šlo za neke vrste izgorelosti zaradi preveč stresa… to se mi je potem preveslo v hudo depresijo. Začni z jogo in meditacijo. Jaz sem obiskoval tudi akupunkturo.

Spoštovani,

Na forumu o izgorelosti (https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=585) najdete številne zgodbe in strokovne odgovore na vprašanje – kaj naj naredim. Če samo spite, je lahko stanje že veliko bolj resno, kot je videti na prvi pogled.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

New Report

Close