Forum.Over.Net

Predsedniške volitve 2017

Predstavitev kandidatk in kandidatov za predsednika Republike in možnost razprave o njih. Dnevno bomo odpirali različne tematike povezane s kandidati in z njimi povezanimi vsebinami ter spremljali komunikacijo širše javnosti.

Kandidat: Marjan Šarec

Default avatar

Minamalina

Kar nekaj... ne vem zakaj bi človek volil za njega... nima karizme, nima strategije... megla
Default avatar

angiee

Minamalina je napisal/a:
Kar nekaj... ne vem zakaj bi človek volil za njega... nima karizme, nima strategije... megla
Angelca je pa lih učeri guvorla kk bi tajkunom pubrala use, pa stanvana zgradiva z tamvade... :D
Default avatar

Mushroom

Še en pozitiven razlog
Default avatar

megaboy

angiee je napisal/a:
Minamalina je napisal/a:
Angelca je pa lih učeri guvorla kk bi tajkunom pubrala use, pa stanvana zgradiva z tamvade... :D
Če misli resno naj začne pri sebi, pa naj 4 bajte of petih, ki jih ima podari mladim.
Saj je najbogatejša of predsedniških kandidatov.

Pa še to naj pove, kako je upokojena učiteljica lahko prišla do petih bajt.
Default avatar

dare123

Pravi kandidat.
Default avatar

lena123

dare123 je napisal/a:
Pravi kandidat.
Tako je!
Default avatar

Schildkrote

Danes sem bila na predčasnih volitvah, ker imam v nedeljo druge žure. ;)
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Priponke

sar.jpg
(255.05 KiB)

Default avatar

na soočanjih

Na soočanjih je bil najbolj prepričljiv in najbolj verjamem v uresničitev njegovih besed.
Ima moj glas, ker me je prepričal na soočanjih.
Default avatar

mojega pa nič več

na soočanjih je napisal/a:
Na soočanjih je bil najbolj prepričljiv in najbolj verjamem v uresničitev njegovih besed.
Ima moj glas, ker me je prepričal na soočanjih.
Mojega glasu pa po včerajšnjih soočenjih nima več.
Najlažje je udrihati po konkurentu, kar je on s polno paro počel.
To ni moško in ni pošten boj.
Default avatar

Catka

Tudi jaz se nagibam k temu, da bi ga volila.
Default avatar

se ne nagibam

Catka je napisal/a:

Sem že odločena.Ima moj glas!
Default avatar

JurijVega

se ne nagibam je napisal/a:
Catka je napisal/a:

Sem že odločena.Ima moj glas!
Mi lahko napišeš tri vsebinske razloge zakaj ga podpiraš? Mislim štekam, da je v sloveniji vedno moderno biti proti nekomu in se voli vsakega, ki je "nov" (jankovic, virant, ceara.......). Ampak o Šarcu ne vem nič. Aboslutno nič. Katere ustavne sodnike bi predlagal? Koga bi pomilostil? Do sedaj je povredal samo všečne fraze....da dam nekomu glas potrebujem kaj več, kot samo to, da reče, da bo fural "novo" politiko. Tudi za Kamnik nisem slišal, da je ravno sinonim razvojnega preboja...
Default avatar

kmetpupoklicGašper

ce bi mel senga titota bi blo zej use drgac ne pa te k sm neki kradejo pa pol se use uzamejo neki. mi smo mel ko je bil tito 2 krave pa 3 koje zej mam pa sm 1 trahtar pa 100 glau