Forum.Over.Net

Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvinDežurni hrček

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Tropski pingvin

gregorg

Dežurni hrček

polh_tine

Če kakšnega administratorja ali tehnično podporo na MON-u sploh zanima

Default avatar

Imam pritožbo

Ne morem več na MON s stacionarnega računalnika, pa naj bo doma ali v službi!

Se nalaga in nalaga in nalaga, pa se ne naloži, največkrat kar zmrzne oz. se pojavi napis, da se je SKRIPT predolgo izvajal ali pa kar cela stran ugasne.
Ne morem pisati, niti brati.

Sem edina s tem problemom?

Preden začnete, da je gotovo narobe nekaj pri meni, naj povem, da se to prej ni nikoli dogajalo na MON-u, še 1 mesec nazaj je bilo OK, zdaj pa ni več. Pa tudi z nobeno drugo stranjo nimam težav, samo z MON-om.
Default avatar

Bog MONa TM

srečna bodi ... se boš odvadila od MON odvisnosti ☺
Default avatar

razumem ampak

Imam pritožbo je napisal/a:

Se nalaga in nalaga in nalaga, pa se ne naloži, največkrat kar zmrzne oz. se pojavi napis, da se je SKRIPT predolgo izvajal ali pa kar cela stran ugasne.

Preden začnete, da je gotovo narobe nekaj pri meni, naj povem, da se to prej ni nikoli dogajalo na MON-u, še 1 mesec nazaj je bilo OK, zdaj pa ni več. Pa tudi z nobeno drugo stranjo nimam težav, samo z MON-om.
Vseeno je problem pri tebi. Verjetno je čas za nadgradnjo ali zamenjavo www brskalnika.
Pa za kak pregled z antivirusom.
Default avatar

gregorg

Imam pritožbo je napisal/a:

Operacijski sistem? Brskalnik? Screenshot? Brez tega vam žal ne morem pomagat, vse pa kaže na to, da je nekaj narobe pri vas, še posebno dejstvo, da je pred enim mesecem delalo vse normalno. Preglejte vaš računalnik za morebitne viruse ali druge škodljive programe.
LP, G.
-------------------------------------------------
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

Enake težave

Imam enake težave, na stacionarnem računalniku ne dela.

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg
Dežurni hrček
polh_tine