Forum.Over.Net

Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvinDežurni hrček

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Tropski pingvin

gregorg

Dežurni hrček

polh_tine

Kdo od vas premaknjenih tem ne pogleda več

Default avatar

kurc pa to premikanje

Zadnje čase se teme predalčkajo in premikajo v, kao, specialne forume nenormalno. Po mojem mnenju čista bedarija. Najbrž se določene teme premaknejo ravno z namenom, da debata v njih preneha.
Jaz priznam, da teme, ki se napišejo v "starševskem čveku" potem pa se premaknejo npr v "seks v mestu" ali politični "čvek" enostavno ne pogledam več. Brezveze, ker v teh forumih sex in politika, sodelujejo striktno samo par potrebnežev ali političnih manjakov. Kot da se v starševskem čveku nebi smelo kakšno o plitikih ali seksu reč.
Kaj vi mislite? Ali se teme premikajo ravno za to, da debata crkne?
Default avatar

jaz tudi ne

Pa v moški ženski čvek tudi premikajo.
Ne berem jih več. Brezveze.
Default avatar

Tara_S

Kaj je narobe s tem, da se tema uvrsti na področje, kamor spada? Popolnoma nič!
Default avatar

Replika

Ne morejo biti kar vse teme na vseh forumih samo o seksu :-))
Default avatar

Nevenič

Tudi jaz se premaknjene teme ne pritaknem več, oziroma jih ne berem.
Default avatar

Bog MONa TM

Tara_S je napisal/a:
branost tam pa je tudi taka - nična ☺
že tako imam žnj odprtih oken - pa da bi za MON odpiral še dodatnih xy ... nope
Default avatar

meeeeeeeeeeeeeeh

Ma format foruma je glup. Če bi bilo vse na eni strani s podtemami oz podforumi, bi človek pogledal kar ga zanima, tako pa premaknjenih tem ne pogledam več ker vem da so crknile in tudi če kaj napišem ne bo nihče več bral, kaj šele odgovarjal.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

meeeeeeeeeeeeeeh je napisal/a:
... premaknjenih tem ne pogledam več ker vem da so crknile in tudi če kaj napišem ne bo nihče več bral, kaj šele odgovarjal.
+1
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

kurc pa to premikanje

Tara_S je napisal/a:
Zakaj se potem tele vaše babje čenče okoli menstruacije, nosečnosti in podobno, ne premika v forum o ginekologiji? Pa moramo mi možakarji brat to vaše babje sranje okoli tardeče in vaši suhi nožnici, povešenih joških itd....
Default avatar

Tara_S

Bog MONa TM je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:
branost tam pa je tudi taka - nična ☺
že tako imam žnj odprtih oken - pa da bi za MON odpiral še dodatnih xy ... nope
Mi je povsem všeč, če tema vseeno ostane zabeležena na SČ (le na vrh se ne dviga več). Tako lahko temo vseeno dosežeš s SČ-ja.

No, oznaka politični čvek pa vsekakor pride zelooo prav. Za ovinek! ;-)
Default avatar

Tara_S

kurc pa to premikanje je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:
Zakaj se potem tele vaše babje čenče okoli menstruacije, nosečnosti in podobno, ne premika v forum o ginekologiji? Pa moramo mi možakarji brat to vaše babje sranje okoli tardeče in vaši suhi nožnici, povešenih joških itd....
Če vsega tega ne bi bilo, tudi otrok (od česar pride starševstvo) ne bi bilo. Simpl torej. :-)
Default avatar

Replika

V bistvu pogledam na vse teme, ki so v mojem pofilu označene kot citirane (obvestila in ZS) in dostikrat šele potem opazim, da me je "odneslo" v drug forum.
Default avatar

kurc pa to premikanje

Tara_S je napisal/a:

Če vsega tega ne bi bilo, tudi otrok (od česar pride starševstvo) ne bi bilo. Simpl torej. :-)
To zdaj nima veze.
Al pa tiste debate, v katerih se sprašuje Barco? Zakaj se vprašanja Barci ne zastavlja v forumu "finance" oziroma "računovodstvo".
Saj praktično imaš lahko nešteto specializiranih podforumov. Brezveze.
Če je to "starševki čvek" jaz podrazumevam, da se starši lahko pogovarjamo o vsem mogočem, ne samo o starševstvu in starševski vzgoji, problemih staršev itd.... Ali pač?
Default avatar

pa kaj

Tara_S je napisal/a:

To zdaj nima veze.
Al pa tiste debate, v katerih se sprašuje Barco? Zakaj se vprašanja Barci ne zastavlja v forumu "finance" oziroma "računovodstvo".
Saj praktično imaš lahko nešteto specializiranih podforumov. Brezveze.
Če je to "starševki čvek" jaz podrazumevam, da se starši lahko pogovarjamo o vsem mogočem, ne samo o starševstvu in starševski vzgoji, problemih staršev itd.... Ali pač?
Pa kaj spet vlečeš iz naftalina Barco, ki je že celo večnost ni več tule?

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg
Dežurni hrček
polh_tine