Najdi forum

Pot do jeklene svobode I.

prebrala sem razmišljanje o skriti ženski želji -> http://avto.over.net/clanek/andreja-pot-do-jeklene-svobode-i/ in me je spodbudila, da tudi sama priznam ljubezen do tehnologije…. obožujem računalnike, pametne telefone, iStvari in vse novega na tem področju…. moški se ob meni počutijo obroženi, samo ne bom se več ozirala na to. :)))

Ja meni se zdi fino, da se ne boš več ozirala na to. 🙂 Pa veliko užitkov med/ z izdelki sodobne tehnologije. 🙂

Lep pozdrav, Mateja

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

ti izdelki ti ne bodo nikoli dali topline, ki jo vsi potrebujemo za osebno rast…..

Yonix

Tudi meni so všeč nove tehnologije. Na svojem področju pustim marsikaterega moškega z odprtimi usti, pa imam doma družino, moža, otroke. Tole z toplino nima nobene zveze, smo pa Slovenci še vedno zaplankani glede teh stvari. Računalničarka glavo gor, me smo ponos ženskega rodu tehnološke dobe. Zakoooon.

A zaradi tehnološke dobe vedno bolj odtujeni in hladni drug do drugega. 🙂

Ti povem, da ni bolj stimulativnega kot intelektualno zahtevna debata (po moznosti se visoko profesionalna) z zensko (sploh ce je res Zenska v pravem pomenu besede)…
Vsaj ne za pravega in samozavestnega moskega. Ce se sogovornik zaradi tvojega znanja pocuti manjvrednega, z njim itak nimas kaj poceti… Prihranis vsaj cas & razocaranja 🙂

New Report

Close