Najdi forum

Zivio

Mene pa zanima, ce mi lahko kaj vec napisete o Ozari. S cim se ukvarjate in kje delujete. Doma sem iz Zirovnice, oziroma sedaj sem spet tam, prej sem studiral v Ljubljani.Zdi se mi, da je Ozara tudi na Jesenicah, vendar nisem preprican.
Hvala za odgovor.

Lep pozdrav!

Ozara je humanitarna organizacija, ki v okviru svojih programov nudi podporo in strokovno pomoč ljudem s težavami v duševnem zdravju, ljudem v duševni stiski in njihovim svojcem.
V okviru več podružnic je našim uporabnikom na voljo: individualno načrtovanje samostojnega življenja, svetovanje in podpora, stanovanjsko bivanje, dnevni centri, poklicna in delovna integracija, podpora na terenu, skupine za samopomoč, Klubi svojcev in prostovoljcev, zagovorništvo, prostočasovne aktivnosti ter izobraževanje in usposabljanje.
Ozara si prizadeva za preprečevanje psihičnih ovir in socialnega izključevanja. Naše delo temelji na partnerskem odnosu med uporabniki in strokovnimi delavci.

Kar zadeva Jesenice, vam lahko z veseljem povem, da imamo podružnico tudi tam. Nahaja se na Tavčarjevi 3b (v centru mesta, zraven notarja). Njihov telefon je 04 583 62 00 ali mail: [email protected]
Na jeseniški enoti poteka program Pisarne za informiranje in svetovanje s terenskim delom, Klub svojcev, Klub prostovoljcev, skupina za samopomoč ter različne prostočasovne aktivnosti.

Več o Ozari si lahko pogledate tudi na naši spletni strani http://www.ozara.org

Če vas še kaj zanima, pa še kaj napišite.

Lep dan še naprej.

Tanja, Ozara

pozdravljeni!

Zanima me kako lahko pomagate pri motnjah hranjenja oz. anoreksiji

Hvala

Ani!

V zvezi z motnjami hranjenja vam lahko svetujemo oziroma vas napotimo na druge organizacije, ki se ukvarjajo prav s tem področjem.
Kaj konkretno pa vas zanima?

Oglasite se še in lep pozdrav,

Tanja&Bogdan, Ozara

New Report

Close