Najdi forum

Pozdravljeni,
Pisem vam ker ne vem kako naj nadaljujem.
Do pred 4 letami je kr slo vredu. Sem sledila svojih cilje ,sem imela najboljso kolegico z katero sva se lahk pogovarjala o vsemu ,sva velik zurala.
Potem sem spoznala fanta in se celo moje zivljenje spremenilo na hujse . Sem zapustila moje sni , z kolegico nisva vec v stikov ,sem zapustila fakulteta .. Zivela sem v Sloveniji ,zdej pa sem v moji drzavi kjer mi ni vsec nc ,z njega pa sem sla narazn. Nimam prijateljev , nimam stikov z druzino ker mi skodijo , nimam denar in dovolj moci da nadaljujem fakulteta ( oziroma si zelim zaceti drugo fakulteto) . Pocutim se zelo osamljena ,unicena . Sej grem na psihologa ze 3-4 mesecov vendar pocasi cutim da me zeli odstraniti ker v moji drzavi nc ne dela tko kot treba .
Vem le kaj hocem doseci in to je da si zelim biti v Sloveniji in da zelim koncati fakulteta ki zmorem le v mojo drzavo . Vendar moji cilje ne zmorejo skupaj in jst nimam tudi dovolj moci naj zacnem spet znova .
Edin k me drzi v zivljenju trenutno je to da mam sluzbo ( ki ni nekaj posebnega) in na tak nacin uspevam borit se z depresijo .

Je ze 3 mesecov od kadar sem sla narazen in sem mislila da se bodo stvari obrnili na boljse ,in sicer je malo bolj ,vendar ni tako kot preden sem spoznala njega . Zakaj mi je slo tolk slabo v zivljenju . Zarad eno odloko zdej se ne morem kr takoj vrniti v sloveniji ( ker je tezko dobiti spet papirje in ker me je zal da zdej morem pustiti mojoo babico z katero sem se dokaj navezala ).
A mi pomagate naj razumem kaj sem naredila narobe , kaj je resitev ?
Hvala

Spoštovana,

vsekakor vam svetujem, da poiščete pomoč v kolikor vaše slabo počutje in nezadovoljstvo traja že dalj časa. Nekatere stvari, ki jih za nazaj vsekakor ne moremo spremeniti, je potrebno sprejeti in živeti naprej. Če tega ne zmoremo in se vrtimo v začaranem krogu nezadovoljstva in nezmožnosti, da bi kaj spremenili, pa je prav, da si poiščemo pomoč. Morda strokovnjaka, ki lahko bolj objektivno pogleda na dejstva in okoliščine in nam stoji ob strani.
Dobro je, da vidite tudi pozitivne vidike svojega življenja in se jih zavedate.
Vse dobro želim!
Lep pozdrav, Bernarda

New Report

Close