Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Prometna nesreča s kolesom, Zdravljenje, Halucinacije

Prometna nesreča s kolesom, Zdravljenje, Halucinacije

Preden sem duševno zbolel in preden sem šel na zdravljenje v Psihiatrično bolnišnico sem si po nesreči s kolesom leta 2005 izmislil zelo neprijeten stavek in ga sedaj vedno slišim kadar imam halucinacije. Imel sem pretres možganov in se mi je zaradi tega zdravstveno stanje poslabšalo in sem duševno zbolel. Če ne bi imel prometne nesreče s kolesom leta 2005 ne bi šel na zdravljenje v PB in ne bi imel sedaj halucinacij. Isti dan preden sem šel na zdravljenje V PB sem skoraj storil samomor. Žile sem si želel prerezati. Na roki sem imel potem še nekaj časa ureznino na roki. V PB sem kričal, da bom vse ubil, ko so me pridržali v PB zaradi poskusa samomora. Na silo so me odpeljali na zaprti oddelek. Bolnišnice mi nikoli niso bile všeč. Takrat, ko sem bil v Splošni Bolnišnici zaradi prometne nesreče s kolesom sem si želel domov in sem šel potem še isti dan domov. Zdravnik je omenil, da se mi zdravstveno stanje lahko poslabša. Po prometni nesreči s kolesom sem za nekaj časa izgubil zavest in se je izgleda v glavi nekaj spremenilo zaradi pretresa možganov. Zaradi tega sem potem duševno zbolel.

New Report

Close