Najdi forum

Sem se obrnila kar v vašo skupino in se mi zdi , da bo ravno pravšnja . Skrbi me da imam opravka z manipulatorjem in sicer takšnim , ki ob odpravljanju problema znori . Moj partner zavrne vsakršen pogovor ob katerem ima občutek da je izpostavljen .
Recimo gre za postavljenje meja naj z nečim prekine ker me to moti . ( stiki z bivšo ). Imam pa vsevečji občutek da se poslužuje manipulacije in sicer na način : Če mi boš še kaj omenjala bodo tihi dnevi in sama boš kriva moj namen je da utihneš ker hočem da se obnašaš po moje ne glede kako se sama počutiš ! No tako meni pride naprej njegova reakcija . Pa se mi zdi da se ne motim . Kaj vi menite ?
Partner je moje sicer upravičene zahteve popolnoma ignoriral in ne govori z menoj že tri tedne .

Za kakršenokoli mnenje si podala bistveno premalo informacij. Kdaj se je začel tako obnašati, kako si ti temu pripomogla, koliko časa sta skupaj. Ali ima otroke z bivšo? Si pomislila mogoče, da je spoznal drugo? Ali mu postavljaš pogoje, ga s čim izsiljuješ in se on ne počuti dobro ob tebi. Mogoče ni samo krivda v njem, torej kot sem omenila bistveno premalo informacij.

Gre za prevaro in nadaljnje ohranjanje stikov s to osebo

Še zmerom ni dovolj opisa dinamike odnosov, konteksta,….da bi kdo znal oceniti NOM / MOM.

Nic se bati napisati nekaj več zgodbe. Nihče ne bo prepoznal konkretnih oseb, če te to skrbi. Namreč zakaj?

Ker ta dogajanja z NOM / MOM osebo so tako enaka, te zgodbe so povsem enake, le imena so drugačna.

New Report

Close