Najdi forum

Mini pujski

Lep pozdrav vsem!

Mene pa zanima malo o teh mini pujskih,ki ne zrastejo in so vedno tako mali kot od mačke mladički. Namreč moja mama ima 10. Januarja rojstni dan in jaz bi ji zelo rada podarila enega od teh mini pujskov, saj jih OBOŽUJE. Nekje sem videla da jih prodajajo po 25€ vendar ne v moji okolici. Sem stara 15 in sem iz Hoč (Okolice Maribora). Zanima me če kdorkoli ve ali kdo oddaja mini pujske ali pa jih prodaja po minimalni ceni. Upam na čim hitrejši odgovor da bom lahko zbrala denar in razveselila mamo!

Hvala in lepe praznike!

Maksim

Kot prvo mini pujski ne obstajajo, so edino morski prašički, če si imela to v mislih. Kot drugo pa nobena žival ni predmet in se nikoli ne podarja za praznike ali rojstne dneve. Kot tretje pa si mladoletna in ti nihče v nobeni trgovini ne bo pujska prodal. Kupujejo lahko samo polnoletni.

Ne nisem mislila morskih prašičkov, ampak mini pujske. In obstajajo. Ne zrastejo več kot skodelica kave. http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/mikro-prasicki-kot-hisni-ljubljencki.html < Tukaj se lepo vidijo. Ne ni predmet ampak ker si moja mama pujska že zelo dolgo časa želi in jo želimo obdariti. Tudi jaz sem dobila za roj. dan živalco in sem bila navdušena. In pa, ne bom ga kupila sama ampak moj oče in setra, ker smo se skupaj domislili ideje da bi mami uresničili željo -.-

No, na linku piše, da zrastejo od 30 do 40 cm 😉 Veliki kot skodelica kave so pa verjetno ob rojstvu. Živali res ni primerno podarjati za darilo, ampak če si ga mama res želi (kar pomeni, da mora za nakup vedet – tj. presenečnje odpade!) in če se z nakupom strinja tudi oče, pa da imate primerne pogoje za pujska, potem ne vidim ravno problema. Nimam pa pojma, kje bi ga lahko dobila 🙂 Članek na 24ur je star že 2 leti.

No pa dobro 30-40 cm je zelo majhno in sploh več ne zrastejo. Ja zelo si ga želi,že leta ampak nismo imeli namena ga kupiti. Sedaj pa že gleda te posnetke od pujskov in imena si izmišljuje,te pa smo jaz,mlajša sestrica in ata pred kratkih skupaj stopili pa se dogovorili da bomo raziskovali kje jih je možno dobiti pa mamo presenetiti za rojstni dan z novo domačo živaljo. Imamo primerne pogoje saj smo namreč doma imela pravi živalski vrt in sama sem v svoji ulici znana kot ljubiteljica živali saj sprehajam pse in ogromno živali sem že rešila. Doma smo že imeli legvana,ježka,morske prašičke,psa,želvo,muco,ribe,papigo…vse in imamo zelo vreu pogoje za malega pujska! Sedaj se pozanimamo ali jih je kje možno kupiti po minimalni ceni. ~ Članek sem najdla po naključju da bi videli slikice.

Fak sandra1986, ne bit tako socialna in vedara dej. Prav žariš od prijaznosti…..
Sarkazem

živjo, zanima me kje si videla mikro pujska za 25 eurov, zelo si ga zelim.

živjo, kje si zasledila da stanejo 25 eurov..
Hvala ze v naprej!

OJ.JAZ BI RADA IMELA TAKEGA PUJSKA . ZANIMA ME ČE VEŠ KJE SE GA DA DONIT V SLOVENIJI.
KJE SI GA PA TI NAŠLA ZA 25 EUR ? PRI

New Report

Close