Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina PRODAM VETMEDIN 5mg kapsule

PRODAM VETMEDIN 5mg kapsule

Prodam Vetmedin kapsule 5 mg (150 kapsul). Kupljene v Italiji. V original embalaži.
Cena po dogovoru.

kako lahko prodajaš tablete, ki v SLO sploh niso registrirane!!!

Ker sem jih kupila za bolnega psa (srce) na recept iz klinike!! Pa so mi ostale, kaj pa naj naredim z njimi? Morda jih kdo potrebuje.

Jozi07, pred casom sem prebrala, da nekdo isce ta zdravila, ker se pri nas ne dobijo. Bom poiskala kdo je to bil…

Iščem VETMEDIN NUJNO . Moj mail je [email protected]

Jaz tudi nujno potrebujem Vetmedin! Kako vas lahko kontaktiram, če še imate tablete?

Tudi tu jih nekdo išče:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37250.0/topicseen.html

nimam jih več, žal sem jih že pol leta nazaj podarila…

Ker žal ne potrebujemo več zdravil za našega kužata, prodamo zdravila, ki smo jih kupili nedavno: CANINSULIN 2,5 ml (8 ampul) in VETMEDIN kapsule 5 mg (180 kapsul).
Cena po dogovoru. Dosegljiv sem na številki 041 622 337.

VETMEDIN 1,25 mg 84 tablet in VETMEDIN 2,5 mg 20 kapsul prodam v kompletu za 30 €.

Dosegljiv sem na 051 308 520.

Pozdravljeni, mi nujno potrebujemo Vetmedin 5 mg in me zanima cena, po kateri bi vi prodali zdravila.

Moj e-mail: [email protected]

Hvala za odgovor

Prodam Vetmedin 5 mg, 67 tablet, cena po dogovoru, informacije [email protected]

Kupim Vetmedin kapsule 5mg za mojega bolnega psa
Ce jih imas me poklici pod NUJNO na mobil 051885834 Jean
Hvala in upam na cimprejsnji odziv

Zaradi izgube našega kuža prodamo tablete, ki jih je jemal zaradi popuščanja srca:
– Vetmedin 5 mg 100 kapsul (original zapakirana 1 škatlica z rokom uporabe do 5.2017) za ceno 50 EUR + odprto škatlico (rok uporabe do 5.2017) z 8 kapsulami podarimo
– Edemid 40 mg 12 tablet (9 škatlic = 108 tablet) za ceno 20 EUR + odprto škatlico z 10 tabletami podarimo (vse škatlice z rokom uporabe do 12.2019)
– Enap 10 mg 90 tablet (1 škatlica) za ceno 10 EUR + odprto škatlico s 5 tabletami podarimo (z rokom uporabe 10.2017)
– Aldactone 50 mg 5 tablet podarimo (z rokom uporabe do 6.2019)

Pišite na mail [email protected]

Prodam vetmedin 1.25mg 200tablet, lahko tudi manj. Vec na [email protected]

Prodam Cardisure (Vetmedin) 5mg za pse. V škatli je 95 tablet. Prevzem v Lj.

New Report

Close