Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Nenadna smrt Britanca !

Nenadna smrt Britanca !

Moja žalostna zgodba !Mojega mačka Britanca je srčna kap hipertrofija nenadna smrt 😪 ,Se moram oglasit ,ker tako bom svojo žalost delila z vami .Mačka nisem kupila od vzrediteljev pasemskih Britancev ,kar sem tudi jaz bila žal mišljenja ,da se mucku nemore nič zgodit , kar bi mu ogrozalo življenje . Ko pa zgubiš tako ljubko in prisrčno bitje se mišljenje popolnoma spremeni !Star je bil komaj tri leta na izgled popolnoma zdrav ,vesel,ljubeč ,razigran ,popolnoma zvest maček .Nikoli ni imel težav je cepljen ,razgliscen ,kastriran ,hranjen z kvalitetno hrano ,bil je hišni maček nikoli bil zunaj imel je svoj balkon na katerem so bili postavljeni komarniki ,da je opazoval zunanji svet ,preprosto nisem hotela ,da bi mu karkoli manjkalo .Bila je nedelja prišel je kmeni ,kot vsako jutro !podrgnil me je z gobckom ob nogo in zlezel k meni to je bil njegov pozdrav .Vzela sem ga k sebi ga pobožala ,to sem naredila vsakič ko bi prišel kmeni moj sonček 😪Nato je odšel na balkon dvakrat malo drugače zamjavkal ,ko sem prišla na balkon je bočno ležal z njegovimi modrimi uckami je strmel v zid .Poklicala sem ga po imenu vendar se ni odzval ,takoj sem ga vzela sebi ter mu začela masirat srce ,bilo je žal prepozno.Nemorem si odpustit ,da nisem prej opravila teste za srce hcm ,pa vendar nisem niti vedela za to bolezen dokler mi ni potrdil veterinar kaj je bil vzrok smrti .Hcm naj bi bila genska bolezen katero jo mladiči podedujejo od staršev .No zakaj pišem !? Največ zaradi žalosti zaradi mojega mucka pa tudi zato ,da delim in posvarim vse tiste ki si želijo pasemskega mačka naj kupujejo od vzrediteljev ,kateri imajo vso dokumentacijo o njihovih prednikov .Berem dosti komentarjev ,da so dragi mucki vzrejnikov ,vendar vam sporočam ,da ni denarja ki bi lahko bil vreden življenja mucka katero je življenje slo zaradi takih ,ki prodajajo na črno in hrepenijo po zaslužku .Mačke parijo večkrat na leto da bi si zagotovili več denarja ,ne razmišljajo pa kako trpijo njihove živali ter njihovi mladiči 😪Največkrat poginejo žal tako kot je moj sonček .Odšel je zavedno ,vendar v mojem srčku bo zavedno ostal 💗L.p

Pozdravljena Čoko

smem vprašat kje si mačka kupila?

New Report

Close