Najdi forum

Pes, vneta tačka

[/img][/i]Pred nekaj dnevi sem ugotovila, da psička težko stopa na levo tačko. Doma sem ji tačko temeljito pregledala in sem ugotovila da ima na predtazadnjem prstku na tački rdeče. Najprej sem ji tačko oskrbela in sem mislila, da se bo pocelila. Čez 3 dni se je tačka zagnojila in mislim, da ji gre vse na slabše. Veterinarja še nisem uspela obiskat ampak bi bila vesela če mi kdo odgovori, če je imel že podobno izkušnjo, ker me res zanima kaj se dogaja z mojo psičko.

Hja, tačka se je zagnojila in psička bi že pred dnevi sodila k veterinarju. A čakaš gangreno ali kaj?

Če se ji gnoji, jo čimprej pelji, da ne bo prevelike infekcije. Lahko pa seveda počakaš najprej na odgovore, pa potem morda uspeš peljati psa na veterino.

Pejte vi pesjanarji s temi svojimi generatorji dreka u pečko materno! Jebo vam pes mater!

Moj pes ne jebe tvojo mater. Ti pa svojo mat lahko jebeš vsak dan, po želji. A tvoja mama nastavlja pesotu pa si zaradi tega užaljen, ker tebi ne da.

Peljite psička čimprej h veterinarju. Vnetje se lahko razširi. Verjetno bodo tačko razkužili, povili in dali še zdravila za domov.

New Report

Close