Najdi forum

zelo slaba izkušnja

Pozdravljeni,

Z veterino v Kamniku sem imel zelo slabo izkušnjo. Naj povem, da se je vse skupaj začelo s sterilizacijo naše 7-mesečne psičke in mi je žal, da je bila deležna takšnega ne strokovnega in ne človeškega odnosa. Že na dan ko smo pripeljali psičko na sterilizacijo je mag. Rok Špruk dr. vet. med. mene in mojo punco nagovoril ¨ahaa ste že tukaj, je pisalo da veliko sprašujete, tko, da kar začnite’. Na sterilizacije se žal ne spoznava in sva pripeljala psičko z namenom, da nama pomagajo in podajo navodila o samem posegu in nadaljnjem zdravljenju. Komunikacija je bila skratka minimalna. Nič zato, operacija je uspela a so se pojavili drugi problemi kot denimo oteženo odvajanje blata, slabost, itd. Ker s kontraindikacijami nisva bila seznanjena, sva seveda bolj prestrašeno od reagirala na omenjene probleme. Pravi dan po operaciji sva malo počakala v upanju, da bo psička normalno ‘kakala’ a žal zaman. Ker sva se malo prestrašila kar je razumljivo, sva takoj naslednji dan poklicala v isto veterinarsko ambulanto in še isti dan pripeljala psičko. Odgovor, zakaj je psička težko odvaja in kako pomagati sem od prej omenjenega veterinarja dobila odgovor, da je malo razvajena, da naj ji damo eden ‘čik’ in bo takoj bolje. potem pa je le dal injekcijo proti bolečinam. Malo sem se nasmehnila, ampak v sebi občutila ponižanje. Zopet sva odšla domov a dosegla to da je psička normalno odvajala blato. Naslednji dan, ko sva se vrnila iz službe je uboga psička pobruhala celo stanovanje in zopet z težavo dajala koške blata iz sebe. Po pogovoru z istim veterinarjem sem dobila odgovor, da je preveč ‘nabutana’ s hrano in da delamo panika čisto brez veze. Meni se zdi grozno da 4 kg psička iz sebe izbruha toliko hrane kot odrasla oseba. Nismo ji dajali veliko za jesti, držala sva se navodil, kolikor sem jih seveda le dobila.Mislim, da nisva zahtevala veliko samo pomoč, neko normalno komunikacijo in empatični pristop. Žal pa sva razočarana nad samo komunikacijo in odnosom. Če nek poseg plačava pošteno v zameno, za to pričakujeva pošten odnos in celostno oskrbo in ne nekaj kar tako. Iz klinike odhajava s slabimi izkušnjami in zelo razočarana. Šive, ki jih mora imeti psička še dober tebi na sebi, sva morala odstraniti v drugi veterinarski ambulanti, kajti nisva želela biti deležna še dodatnega negativizma. Ne želiva, da bi tudi ostali občani bili deležni takšnega neprofesionalnega pristopa. Zelo lep odnos pa sva imela z gospodom Juretom Kračunom dr. vet. med., ki je poskrbel za cepljenje naše psičke.

New Report

Close