Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Motnje hranjenja POMOČ PRI NASTANKU DIPLOMSKEGA DELA O MOTNJAH HRANJENJA

POMOČ PRI NASTANKU DIPLOMSKEGA DELA O MOTNJAH HRANJENJA

Pozdravljena vsa dekleta, ženske, punce, ki imate za seboj izkušnjo z motnjo hranjenja.

Na vas se obračam v upanju, da mi s svojo zgodbo priskočite na pomoč pri nastanku mojega diplomskega dela. Vem, da so motnje hranjenja zelo pogost pojav in da kljub vedno večji odprtosti družbe, še vedno tema velja za tabu temo. Zdi se mi škoda, da je temu tako, zato sem se odločila o tem napisati nekaj vzpodbudnega. V veliko pomoč bi mi bili pridobljeni intervjuji žensk (seveda brez objave osebnih podatkov, gre zgolj za kratko življenjsko zgodbo, v ospredju pa je odnos do športa v fazi pred med in po bolezni), ki so ozdravljene MH in so sedaj močne in morda še bolj uspešne ženske, kot bi bile sicer, brez te težke izkušnje.
Naslov mojega diplomskega dela je: Motnje hranjenja žensk v povezavi s športno aktivnostjo (tekom).
V raziskovalnem delu moram torej pridobiti 10 intervjujev, intervjuvanke pa morajo biti ženske, punce, ki so motnje hranjenja že ozdravljene in so bile oz. so še vedno športno aktivne (kar pomeni, da rekreativno tečejo oz. se poslužujejo drugih rekreativnih oblik).

Prosila bi vse zainteresirane, da se mi javijo na moj mail: [email protected].
Intervjuje bi opravila osebno, seveda bi se popolnoma prilagodila. V primeru, da katera želi ostati popolnoma anonimna tudi pred mano, vendar bi klub temu bila pripravljena deliti z menoj svojo zgodbo, bi bila tudi tega zelo vesela. Vprašalnik ji seveda pošljem po mailu.

Če ste mi pripravljene pomagati, bom vašo pomoč zelo cenila, saj je do omenjenih poglobljenih intervjujev zelo težko priti, saj povsod kamor sem se do sedaj obrnila zahtevajo potrdilo etične komisije, katere pa nimam.

Z lepimi pozdravi,

Tina 🙂

jaz bi ti lahko izpolnil anketo, samo sem fant.

Pozdravljen Fant! 🙂

Ni problema, zelo sem vesela tvojega odziva. Če mi pišeš na moj mail – [email protected], da dobim tvoj kontakt, bo super. Ti bom v predogled poslala vprašanja, potem pa se lahko odločiš ali si pripravljen, da se dobiva v živo ali želiš pisno odgovoriti.

Hvala še enkrat in lep pozdrav,

Tina 🙂

New Report

Close