Najdi forum

POZDRAVLJENI!

Imam veliko težavo. In skoraj sem našla rešitev. Ampak se je ta težava hitro prikaza, takoj kot sem se je znebila..

Pa da se najprej predstavim. Sem 17. letna gimnazijka, ki se konec avgusta odpravlja na maturantski izlet in bo septembra ponosna članica 4.a oddelka. Visoka sem 167 cm in mam grozljivih 74 kg. Ne si misliti “spet ena ki bi rada shujšala”. Jaz nočem shujšati. Jaz si hočem spremeniti življenje na boljše, na bolj zdravo.

Na prehodu iz 9.razreda v 1. letnik sem izgubila dobrih 10 kg, ampak se je vse vrnilo. Sedaj več ne vem kako se naj spopadem s svojo težo. Prosim ne mi svetovati zdravo hrano in veliko gibanja, ker je to del mojega vsakdana – ali vsaj bil, dokler nisem obupala in se zatekla k sladkarijam. Doma me noben ne razume. Ker živimo na kmetiji, naša babica pa pridno kuha in peče se ne morem izogniti domačim dobrota. Ne vem kaj naj naredim…

moj izhod vidim le v bulimiji in / ali anoreksiji… poznam kar nekaj deklet, ki so tako odlično shujšale … resno premišljujem da tudi jaz postanem “bolna”.

pomoč.

Isabella Maria, odgovorila sem ti preko zasebnega sporočila kot si želela.

LP

Tatjana

New Report

Close