Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Koloidno srebro

Koloidno srebro

Spoštovani!

Nečakinja, stara 19 let ima hude alergije na vse živo. Slišal sem, da koloidno srebro zelo pomaga pri lajšanju težav, pa me zanima ali oziroma v kolikšni meri je to res.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Pozdravljeni,
o koloidnem srebru premalo vem, prepričan pa sem, da hujše motnje imunskega sistema zahtevajo kompleksnejše rešitve, kot je to danes močno propagirano univerzalno zdravilo za vse možne bolezni, ki si jih lahko zamišljate. Nekako imam občutek, da čez 10 let nobeden več ne bo govoril o koloidnem srebru. Morda se pa motim.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

V prispevku “Domača lekarna za hitro pomoč” (http://www.bodieko.si/domaca-lekarna) piše, da je koloidno srebro homeopatsko zdravilo:

Kadar začutite, da vas že nekaj žgečka po grlu, je koloidno srebro idealna prva pomoč. To homeopatsko zdravilo je najbolje uporabiti, še preden zares zbolite. Vzemite ga nekaj žličk in kmalu se boste počutili bolje.”

Pozdravljeni,
za začetne grlobole je tovrstna terapija morda še res najbolj primerna.
Sicer pa spada koloidno srebro med novodobne in slabo preskušene homeopatske novotarije, do katerih je smiselno držati določeno razdaljo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

najlepša hvala za odgovor!

New Report

Close