Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Bolečina iz hrbta

Bolečina iz hrbta

Pozdravljeni!
Že vnaprej hvala ker si vzamete čas za vse nas…
Sem Vaša poslušateljica na prvih predavanjih oz.na šoli o homeopatiji,tako da,čisto malo poznam homeopatijo.
Seveda za akutne primere.No sedaj imam pa problem jaz.

Po končani menstruaciji,4.4.,me je začel boleti križ,čisto nizko. Tako kot me navadno boli pred menstruacijo. Potem se je bolečina razširila na trebuh.Neka čudna bolečina,tiščoča ,težko jo opišem. Paše mi,če počepnem.Ponoči je vredu.Včeraj me je na daljšem sprehodu bolelo tudi ingvinalno na obeh straneh,prav tako kolki. To ni bolečina,da bi bila nevzdržna,zoprna pa je. Ko se umirim,je bolje.Paše mi toplo-termofor na križ. Stara sem 40 let,imam 3hčerke, velikokrat me boli hrbtenica,lumbalni del.Ko se malo uležem je bolje. Mislim si,da je to pač cena 3 porodov,službe,mogoče tud starosti?!;)
No danes sem šla preventivno k ginekologu.Naredila mi je UZ,vse ok.Vzela urin,tudi ta je vredu.Potem še kri,tudi vredu.
Sicer sem zdrava:)No,danes pa prehlad.Čiham.Teče mi iz nosa. Ne vem če je povezava,povem pa.

Včeraj sem vzela Pulsatillo,ker sem mislila,da je moja bolečina ginekološkega izvora.Ampak očitno ni.

Kako naprej?
Če mi lahko takole pomagate,bom vesela,najbrž na datum pri Vas čakam dlje,jaz pa bi rada da tole počasi pomine…

Hvala in lep pozdrav!
Teja

Pozdravljeni,
se opravičujem, nekaj časa sem bil elektronsko odsoten. Nič kaj prepričljivega ne morem svetovati po vašem opisu. Kako je s težavo v teh dneh?

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni!

Bolečina je v neka dneh pominila…

Hvala in lep pozdrav!

Teja

No, potem pa smo lahko vsi zadovoljni.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close