Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija nux-vomica

nux-vomica

Pozdravljeni!
Pri težavah,ki me mučijo bi si rada poskusila pomagati z homeopatijo,ker nebi rada posegala po kakšnih pomirjevalih.
Moje težave so sledeče:Recimo strah ko moram vozit avto,začne se že dan prej z razmišljanjem,načrtovanjem,strahom,obremenjenostjo,raztresenostjo…nespečnostjo in stopnjuje na jutro pred odhodom- pospešeno dihanje,tresenje,tiščanje v želodcu in grlu,strah,suha usta,oslabelost nog in počutja,fleki,vročina po obrazu,čeprav me zebe(roke,noge,trese me),težko požiranje,pogosto uriniranje(driske ni,ker sem zaprte sorte,imam probleme z zaprtjem).Skratka občutki so res grozni in po dogodku sem utrujena.Podobni občutki in strahovi,tesnoba me doletijo,ko moram kam it(praznovanja,pogrebi,celo predavanja,strah da bom vprašana…tudi če ne vozim avta imam te težave,anksioznost)Ali bi bila nux-vomica prava izbira?In ali jo bi morala jemati p.p ali redno na začetku?
Za nasevt se vam najlepše zahvaljujem in vas lepo pozdravljam!

Pozdravljeni,
glede na opis nux-v najbrž ne bo prava izbira. Bržkone pa bi vam najbrž koristil gelsemium, nabavite ga v potenci C12 in vzemite 5 kuglic pred vsakim večjim izzivom, na katerega tako stresno odreagirate. Bržkone pa gelsemium ne bo pozdravil kronične anksioznosti, ki je podstat vašega stanja. Da začnete globlje zdravljenje te motnje, priporočam obisk zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close