Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija okrevanje po atipični pljučni

okrevanje po atipični pljučni

Mož je več kot 4 teden doma, okreva po atipični pljučnici, zdravil se je z antibiotiki. Vendar ni dosti bolje.
Je svetlopolt, pegast, rdečelas, kg ima ravno prav, ima pa malo trebuha.
Očitno bled, temni podočnjaki pod očmi, utrudi ga vsak minimalen napor, sploh pa gibanje. Že tako je bolj umirjen človek, ne opažam nobene spremembe v vedenju.Paše mu mirovanje sedenje na kavču, pije veliko toplih pijač, normalno -niti ne hlasta niti ne pije majhnih požirkov. Je normalno. Tudi redoljuben je kot ponavadi. Ne kašlja niti nima vročine.
V postelji je ves zavit in pokrit. Bolečine čuti spredaj v prsnem košu(kot tiščanje) in zadaj v tilniku.
Menim,da je vzrok bolezni dolgotrajna preobremenjenost v službi in doma.
Zanima me, če mu lahko pomagam z arsenicum album (a je za to zdravilo nujen nemir)? Katera potenca?
Če menite, da je opis preskop, ne pričakujem, da boste iskali novo zdravilo.

Pozdravljeni,
arzen najbrž ne bo prava izbira, kot opisujete, mi pa zadeva “diši” po zdravilu stannum metallicum. Nekaj odmerkov potence C30 je smiselno pavšalno poskusiti. Se pa zdravila ne dobi v naših lekarnah po mojih informacijah, pocukajte za rokav kakšnega homeopata ali pa ga kupite v tujini.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Hvala.

New Report

Close