Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Ignatia c30

Ignatia c30

Pozdravljeni!
Sem čisto nova v področju homeopatije,zato rabim pomoč.
Naturopat mi je svetoval glede na moje težave(nespečnost-zbujanje-nespečnost,nervoza,cmok v grlu,pojokavost,čustva,žalost,razočaranje)Ignatio c30.Ne vem,zakaj je omenila,naj vzamem samo 1x 3 kroglice?A ni priporočeno pri tem jemanje vsak dan 3 kroglice dokler težave ne izginejo?Ali se morda lahko vzame pač po potrebi ob recimo nespečnosti,cmoku,..tesnobi….?
Za odgovor bi vam bila zelo hvaležna!

Pozdravljeni,
načeloma težimo k temu, da homeopatskih zdravil jemljemo čim manj časa, samo toliko, kot je potrebno. Za tiste, ki imajo večkrat težave, zaradi katerih naj bi si pomagali s homeopatskimi zdravili, so bolj priporočljive nižje potence (do C12), še bolj pa priporočamo kar obiska zdravnika homeopata, ki se bo v težave poglobil in predpisal zdravilo, s katerim bo skušal težave ozdraviti v tolikšni meri, da se ne bodo pojavljale nazaj.
V vašem primeru bi tako lahko pavšalno in zelo na grobo svetoval, da vzamete 3 kroglice Ignatie C12 po potrebi, ne pa več kot 1-2x mesečno.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close