Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Vratni živec!

Vratni živec!

Pozdravljeni!
Danes sem bil pri zdravnici ker me boli rama ze 1 mesec pri dolocenih gibih,pa je rekla da je kriv vratni zivec,ki je ptetegnjen.
Zanima me ce obstaja kako ucinkovto homeopatsko zdravilo,ki bi pri tem pomagalo!
Sicer mi je zdravnica ponujala neka zdravila,da naj bi bla “kao” ucinkovita,sam niti ona ni bila prevec prepricana v njih,pa je rekla da skoraj raj mi jih nebi dala,pa sem odklonu “tako ali tako bi odklonil :D” tako da mi je dala samo napotnico za fizioterapijo.

Pozdravljeni,
tovrstne težave, vezan na lokomotorni sistem, so za vse medicinske pristope izziv, pri katerem smovsi pogosto omejeno uspešni. Klasičen, konvencionalen način blaženja bolečin včasih dobro deluje, včasih precej slabše. Tudi homeopatsko zdravljenje bolečinskih sindromov je možno in pogosto zelo učinkovito. Kadar najdemo s skrbnim pregledom zdravilo, ki dobro pokriva specifično simptomatiko stanja, je izboljšanje lahko dramatično hitro in učinkovito. Dejstvo pa je, da je v homeopatiji izredno široka diferencialna diagnostika zdravil, ki lahko pridejo v poštev pri tej motnji in je tako pogosto zelo težko najti pravo zdravilo. Če predpis ni natančen, pa v homeopatiji ni učinkovit. Vsekakor pa velja poiskati kakšnega izkušenega zdravnika homeopata, ki ima kakšen prost termin v kratkem, in ga poprositi za pomoč.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close