Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija srebrov nitrat

srebrov nitrat

Ne poznam še dobro homeopatija me je pa osebni zdravnik napotil k homeopatu zaradi anksioznosti.Ta mi je predpisal srebrov nitrat ,prečiščen.Po netu sem zasledila,da je to tudi strupeno.Jemala naj bi pet granul ,ko bi imela stisko.Sedaj imam strah pred jemanjem tega zdravila,strah izvira verjetno iz anksioznosti.No upam,da se nebom zastrupila in da homeopat ve kaj mi je dal.

Pozdravljeni,
nehajte paničariti in zaupajte homeopatu. Če je po osnovni izobrazbi zdravnik in ima vsaj evropsko diplomo in homeopatije (ECH), potem zelo dobro ve, kaj dela. Če ni, potem bi prej premišljevali, ali mu gre zaupati ali ne.
V homeopatiji uporabljamo potencirana zdravila, to pomeni, da so kemijsko gledano izjemno razredčena in zato nimajo toksičnih učinkov. Argentum nitricum pa je eno od pogosteje uporabljanih zdravil pri panični motnji.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Hvala za odgovor.Na stekleničko je oznaka C30 pozabila sem omeniti

Pozdravljeni,
C30 je zelo varna potenca.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close