Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija dolgotrajne težave, čeljust, lična kost, dlesni

dolgotrajne težave, čeljust, lična kost, dlesni

Pozdravljeni!

Pred letom dni mi je zobozdravnik izpulil zob, čez en mesec je vstavil implantat. Med implantatom in zobom zraven sem pogosto čutila bolečine. Po enem letu pa se je pojavila oteklina. Zobozdravnik je zob slikal, naredil CT zgornje čeljusti in obnosnih votilin in ni videl nič posebnega razen malo poškodovanega sinusa ( komunikacija), zato mi je operativno vstavil membrano. Jemljem arnico c 30 3 x dnevno 5 kroglic. Še vedno se mi dogaka ta čudna bolečina, ki seva od čeljustnega sklepa do lične kosti in zoba. Na vrhu dlesni se je naredila tudi bulica. Zobozdravnik pravi, da vnetja ni videti in da je vse skupaj čudno.
Kaj mi poleg arnice priporočate proti vnetjem, da bi si lahko pomagala in kako dolgo je priporoljivo jemati arnico c 30?
Najlepša hvala za odgovor.
Katja

No, to je pa res zoprna in težko razložljiva reč. Ki pa se včasih zgodi, za take in podobne reči človek kar sliši. Arniko 30 se lahko jemlje nekje 14 dni, več ne bi priporočil. Kolikor bo v tem času in tednih kasneje naredila, bo, več ne moremo pričakovati od nje tudi ob daljšem jemanju.
Homeopatska podpora pri takih stanjih je včasih možna, včasih ne. Težko vam elektronsko kaj kompetentega svetujem. Če bo zadeva vztrajala, vam bolj priporočam posvet z zdravnikom homeopatom v živo, saj smo najbolj uspešni, kadar tovrstno zdravljenje zastavimo kar najbolj celostno glede na celotno sliko, ne samo na lokalno čeljustno simptomatiko.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close