Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija povečani mandlji

povečani mandlji

Pozdravljeni.

Sinu so pri 3 letih odstranili žrelnico. Mesec po operaciji so se mu povečali mandlji, ki so bili prej ok. Pri 4 letih je bil operiran za vodno kilo in po končani operaciji (še vedno pod anestezijo) je dobil laringo in bronhiospazem.

Trenutno hodimo na ORL samo na kontrole. Še ene operacije ne želimo, ker nas je zadnja spravila v prevelik strah. Tudi zdravniki se strinjajo, da čakamo, če bi se stanje popravilo samo od sebe.

Želela bi nasvet glede homeopatske terapije, ker mu povečani mandlji zelo otežkujejo dihanje. Diha na usta in ponoči se ob smrčanju skoraj davi.

Hvala in lep pozdrav.

Dr. Jošt Klemenc a nimate za nas prav nobenega nasveta?

Pozdravljeni,
zadnji dnevi so res pestri in zaposleni, se opravičujem, ker me zadolžitve prehitevajo in ne zmorem vsega. Sredi pisanja odgovora vam me je že zmotil nujen klic in potem nisem uspel dokončati.
Sicer je zadeva pri vašem otroku globlje kronične narave in bi vsekakor svetoval homeopatsko zdravljenje, najbrž lahko vašemu otroku pomaga. Poiščite pa le ustrezno usposobljenega zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni!

Po prebolelih kozah je 3-letna hčerka zbolela še za virusno angino. Danes, 2 meseca po bolezni, ima še vedno enostransko (lev) povečan mandelj, normalne barve, z eno vidno rdečo brazgotino. Nima nobenih težav. Občasno opažam, da iz nosa izpiha gost rumen smrkelj, to je pa tudi vse, kar še lahko napišem poleg otečenega mandlja. Kako se znebiti te otekline? Je mogoče Apis primeren?.

lep dan in vse dobro,

franka

Če je oteklina asimptomatska, se jaz ne bi vtikal, ampak čakal, ker se bo najbrž sama počasi zmanjšala. Apis tudi bržkone ne bo pravo zdravilo. Če bi ostajala, je treba pogledati kronično sliko in tam iskati pravo zdravilo, ne pri lokalni simptomatiki.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close