Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže glava v levo stran,dvigovanje trupa s trebuhom

glava v levo stran,dvigovanje trupa s trebuhom

Pozdravljeni!

Imam 7-mesečno punčko z DS in zadnje nekaj časa opažam,ko sedi drži glavo malenkost v levo.Ker ne hodiva še na fizioterapijo (zdravnik nama je rekel,da je še ne potrebuje),pa sem vseeno zaprosila za napotnico.Minilo bo 8 mesecev,preden bova začeli hoditi :-((
Druga stvar kar dela moja punčka je,da ko pase kravice ima roke ob telesu in se dviguje s trebuščkom.Drugače je zelo močna in se tudi že lep čas opira na nogice,če jo pridržim v pokončnem položaju,preprijema in drži igračke…Uglavnem se razvija zelo lepo.
Povejte mi,moram nujno hitro do fizioterapevta,kajti zdaj me pa že rahlo skrbi in počasi začenjam paničariti.

Hvala za vaš odgovor in lep dan

Pozdravljena mummy!

Težko je svetovati kaj oprijemljivega kar tako preko interneta ne da bi vašega otroka videla. Glede na to, da opažate da postajate panična, bi vam svetovala, da peljete punčko na pregled k fizioterapevtu, ki vam bo potem najbolje svetoval ali so vaši strahovi opravičeni in kako naprej.

New Report

Close