Najdi forum

Bolečina v rami

lep pozdrav

Zanima me, ali bi se komu sanjalo, kaj bi lahko bil problem:
zgleda da sem se zaležal prejšnji teden, tako da sem zjutraj čutil rahlo bolečino v rami, konkretno na zgornjem delu sklepa. Zadeva se je kljub počitku poslabšala, tako da so gibi že lepo moteči, hkrati pa na pritisk obolelo mesto tudi boli.
gre torej za bolečino na vrhu ramenskega sklepa
kakšna ideja??

Pozdravljen Teodor!

Za vaše težave je možnih več vzrokov.

Lahko gre za vnetje sklepne ovojnice akromioklavikularnega sklepa – to je sklep med lopatico in ključnico, lahko gre za vnetje sklepne ovojnice ramenskega sklepa, lahko je prišlo do preraztegnjenja katere globoko ležeče mišice rame, lahko gre za nadraženo ramensko vez…

Svetujem vam čimprejšnji obisk pri fizioterapevtu spec. za Cyriax ali Maitland koncept ali obisk spec. ortopeda, da se vam stanje ne bo poslabšalo.

Lep pozdrav!

Barbara

Pozdravljen!
Meni se je pred leti zgodilo nekaj podobnega z desno ramo. Že prej sem sicer čutil rahlo bolečino pri kakšnem zamahu, a nič posebnega. Neko jutro po spanju pa se mi je bolečina povečala. Nato se je samo še stopnjevalo, dokler mi ni postala roka skoraj negibljiva. Blokada, ki mi jo je dal zdravnik ni popolnoma nič pomagala. Pač pa mi je le fizioterapija v kombinaciji: bazen, elektrostimulacija in razgibalne vaje na suhem. Od takrat (4 leta) je vse v znosnih mejah. Sicer naj bi bil vzrok kalcinacija v ramenskem sklepu, kar naj bi ugotovili po rtg. sliki. Za operacijo se nisem odločil in ni mi žal. Za to bo še vedno čas.

Z željo, da bi bolečina popustila, lep pozdrav,
Boris

prosila bi za nasvet ginekologinja mi je v vezi težav z klimaterijem svetovala melisanino tekočino ker imam velike težave z potenjem in nespećnostjo .
zanima me kaj vsebuje melisa. in ali jo je katera od sotrpink že preiskusila sem namreč poskusni zajček ker hormonov ne smem uživati se oprijemam vsega kar mi kdo svetuje

zahvaljujem se za odgovor PIKA

New Report

Close