Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže fizioterapija po operaciji bimaleolarnega zloma gležnja

fizioterapija po operaciji bimaleolarnega zloma gležnja

Pozdravljeni,
pri sestopu sem padla ter si poškodovala levi gleženj. Ugotovljen je bil bimaleolarni zlom levega gležnja. Sledila je operacija 7.9. 2016. Vstavljen je bil vijak in ploščici. Po 5 tednih od operacije ter odstranitvi longete sem bila napotena na zdraviliško zdravljenje, ki pa je bilo s strani Zavoda za zdr, zavarovanje zavrnjeno. Napotena sem bila na ambulantno fizioterapijo ZD K. Tu sem dobila prvi termin šele 3.11.2016. Ocenjujem, da izgubljam dragoceni čas rehabilitacije, zato vas naprošam za navodilo kaj lahko v tem vmesnem času naredim sama za izboljšanje gibljivosti gležnja. Gleženj me ob obremenitvi sicer kar precej boli in zateka.
Za odgovor se vam zahvaljujem in vas pozdravljam.

Pozdravljeni!

Glede na to, da je vsaka poškodba in vsaka oseba precej unikatna, vam dam težko kakšne uporabne splošne napotke. Svetujem vam, da se oglasite pri fizioterapevtu, da vas pregleda in vam bo lahko tudi povedal kaj lahko delate sama doma, da bo rehabilitacija kvalitetnejša.

New Report

Close