Najdi forum

veliki problemi

Imam zelo velik problem, ki ga ne znam rešiti in ne razložiti. Imam sina, ki ima 45 let in živi z nama z možem v stanovanjski hiši.
Ima le pet let delovne dobe, pa še to je pridobil s kratkimi občasnimi zaposlitvami preko javnih del.
Bolj kot ga silimo, da bi šel kam delat saj ima srednjo izobrazbo, nam vedno razlaga, da ga ne sprejmejo. Če so še tako preprosta dela, on gre na razgovor a ga ne sprejmejo. Sedaj mu niti več ne verjamem, da je to res, ker vidim še manj sposobne in brez srednje šole opravljajo dela za katera se je šel pogovarjat in je izpolnjeval prav vse pogoje.
Mi je strašno hudo saj sedaj oba z možem bolehava in vidiva, da ne bo nič z zaposlitvijo, živimo v precej težkih razmerah in sedaj me še skrbi, kaj bo z njim, ko umreva.
Nobene delovne dobe, nobenih delovnih izkušenj.
Prosim, če bi mi znali malo objasniti kaj bi se dalo narediti.

Pozdravljeni.

Žal vam moji odgovori ne bodo v veliko pomoč, saj moje profesionalno znanje sega na področje dodatnega pokojninskega zavarovanja in nikakor nisem strokovnjak za družinska razmerja, še manj za psihologijo posameznika. Verjamem pa, da ni nerešljivih težav, če se zavzeto lotite reševanja.

Morda bi vaše vprašanje bolj sodilo na kakšen drug forum, ki ga moderirajo strokovnjaki s področja, na katerega posegajo vaša vprašanja.

Srečno.

Mojca Trkman Modra zavarovalnica, d. d. T: 080 2345 W: www.modra.si E: [email protected]

New Report

Close