Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Za ženske v stiski Prvi pristop do žrtev spolnega nasilja

Prvi pristop do žrtev spolnega nasilja

Pozdravljene!

Moje ime je Ana in sem študentka na Fakulteti za varnostne vede. Pišem diplomsko nalogo z naslovom: Prvi pristop do žrtev kaznivih dejanj zoper spolno nedotakljivost.

Želim poudariti, kako pomemben je prvi pristop, prvi stik z žrtvijo spolnega nasilja. V teoriji obstaja veliko napotkov in navodil, kako z žrtvijo ustrezno ravnati, vendar se bojim, da v realnosti stvari niso tako preproste. Namen diplomske je osvetliti to problematiko z drugega zornega kota. Želim namreč predstaviti vidik žrtve, njene potrebe in občutke.

Zanima me, ali bi bila morda katera pripravljena deliti z mano svojo zgodbo, izkušnje s pristojnimi institucijami, svoje občutke? Vse bi bilo seveda popolnoma anonimno, komunikacija bi potekala preko maila. Sestavila bi par vprašanj, ki so pomembna pri diplomski nalogi, ki jo pišem.

Bi bila morda katera pripravljena sodelovat?

Ana

Pozdravljena!

Sodelovala sem že pri mnogih anketah, diplomskih nalogah in intervjujih.

Če želiš moj kontakt – [email protected] !

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

New Report

Close