Najdi forum

nujno rabim zaposlitev…

Pozdravljeni!

Ne vem če moja tema spada na to mesto- upam da. Stara sem namreč 39 let in še nisem bila redno zaposlena. Sprva sem bila 9 let v zvezi, kjer je bil zaposlen le partner, sama pa sem skrbela za gospodinjska dela. Potem sva se razšla in sem se odločila za študij na Fakulteti za socialno delo, kjer sem prek študentskega dela opravljala predvsem dela tajnice in pa preko prakse delo v sociali. Oče mi je umrl v mladosti, mama mi ni mogla kaj dosti pomagati, babica pa mi je bila v oporo, vse dokler ni tudi pred parimi leti tudi sama zaradi bolezni preminila. Par let sem se nekako znašla, saj sem neprekinjeno delala v referatu privatne fakultete v Ljubljani, potem pa je bil lansko leto upad vpisa in sem postala odvečna delovna sila. Od takrat pa se nekako lovim- sem delala tudi v gostilni, a žal plačilo ni bilo nikoli kot je bilo dogovorjeno in tudi premalo je bilo za plačilo kredita, ki gaa imam za svoje stanovanje, za stroške in za hrano. Zdaj iščem redno zaposlitev, pa nimam poznanstve, ki bi mi lahko preko vez našla službo, če pa se javim na kak razpis, pa jih moti, da še nimam delovne dobe.
Naprošam vse, ki bi mi lahko kakorkoli pomagali, da bi dobila kolikor toliko normalno redno službo, da me kontaktirajo. Drugače sem po poklicu turistični tehnik. Sem vestna, delovna, odgovorna, poštena, zanesljiva, komunikativna, empatična in samostojna. Kot prostovoljka sem v Ženski svetovalnici vodila skupine za motnje hranjenja in vodila avtogeni trening, v domovih za stare sem delala praktično delo z uporabniki.
Pridobljena znanja iz raznih seminarjev in tečajev:
– Makrobiotika
– Homeopatija
– Vodenje joge smeha
– Tečaj čustvene inteligence
– Vegetarjanstvo
– Tibetanske vaje
– Tečaj Energetske samopomoči- Suzana Landripet
– Dramska šola Barice Blenkuš
– Delavnica dr. Rogerja Quintensa: Meditacija vipassana in psihosinteza
Računalništvo:
Okolje Windows, MS Office (Word, Excel), Internet, elektronska pošta
Res sem v stiski in ne vem več kam naj se obrnem, zato bom res vesela, če dobim kako ponudbo, nasvet ali kaj podobnega.
V naprej hvala!

Mashenka

Pozdravljeni Mashenka!

Rekla bi vam le to, da samo ne smete obupati. Imate res veliko zanimivih znanj, ki so uporabna v socialnem delu. Predlagam vam, da kolikor vam le čas dopušča, ponudite najrazličnejšim organizacijam izvajanje kakšnih delavnic s področij, ki jih omenjate. Tako vas bodo imeli možnost spoznati in bodo lahko bolj v ospredje prišle vaše sposobnosti in dosedaj pridobljene izkušnje ter bolj v ozadje stopilo dejstvo, da še nimate delovne dobe.

Kaj pa izven stroke socialnega dela, npr. v kakšnih hipermarketih ste že poskušali iskati delo?

Vem, da vam nisem veliko pomagala, saj potrebujete predvsem kakšno ponudbo za delo, a verjamem da tudi to uspete dobiti v doglednem času. Srečno!

Jana Metelko, dipl.soc.del.

Zavod Pelikan - Karitas Materinski dom 01/366 77 21 [email protected]

New Report

Close