Najdi forum

Pozdravljeni.Tudi sama sem se znašla v krizi.Mož pijanec,psihično nasilje.Zaničljiv pogled,nezadovoljen z vsem,čeprav naredim vse za njega.Če ga otroka kaj polomita krivi mene če naredita kaj dobrega pripisuje zasluge sebi.Vsak dan je kot mora ker ne vem kaj bo,ali bo mir ali se bo drl nad mano in otrokoma.Sem brezposelna in zdaj ko bi lahko dobila službo se mu je začelo kar trgati.Pije dokler ne zmanjka denarja potem je mir…Do naslednje plače.In tako je vsak mesec.Ko je trezen se obnaša tako kot da je vse ok,čeprav sem ga postavila pred ultimat.Klicala sem že v krizni center vendar nisem v akutni fazi tako da me ne morejo sprejeti.Pisala sem v materinski dom in čakam na odgovor.
Me pa zanima koliko dolgo traja da te sprejmejo.Ker ne bom mogla več dolgo čakati.

Draga žalostnica!

Pred nami je ravno vikend, zato mislim, da lahko pričakujete odgovor oz. povabilo na razgovor enkrat v naslednjem tednu. Če bo med tem časom nevzdržno, prosite za sprejem v krizni center za toliko časa, dokler ne dobite namestitve v materinskem domu.

Najpomembnejše je, da ste se odločili, da vi in otroka ne boste več trpeli nenehne negotovosti, strahu in prepirov. Želim vam, da čimprej najdete svoj miren kotiček.

Srečno!

Jana Metelko, dipl.soc.del.

Zavod Pelikan - Karitas Materinski dom 01/366 77 21 [email protected]

Samo nekaj bi vam povedala gospa avtorica, zaščitite sebe in otroke pred takim očetom prosim!!!!! Samo stran, če ne bodo imeli posledice za celo življenje in to resne. Ne uničite jim otroštva, če jim že mož serje po glavi in ga briga za vse. Sam je odrasel vi mu niste dolžni riti podpirat, naj pije, samo takrat ko boste vi že daleč stran…
Preberite si v forumu Alkohol- temo, Otroci alkoholikov. Morda vam bo lažje za razumeti kako se počutiš…
Srečno in NE bojte se ga v primeru kakšnih groženj da vam bo vzel otroke (hahahah) – (noben pameten ne bo dal otroke njemu če pije in je tak kot je, pa tudi na vas so navajeni, vi ste mama, vi jih rihtate, on pa verjetno vidi samo flašo…) Ne končajo se vse zgodbe slabo in institucije ravnajo dobro.

Zdaj smo že 10 dni stran od njega..Kako paše po dolgem času mir.Hvalabogu za take in drugačne institucije ki ti pomagajo,stopijo na tvojo stran,te razumejo

New Report

Close