Najdi forum

Brskam in brskam in v oči mi pade tale forum.

Res sem ga zelo vesela.

Še posebej lep pozdrav gospe Katji, ki jo nadvse cenim.

lp

Ja, res pohvalno!

Me pa zanima, če je ga. Katja seznanjena z našima debatama na to temo na forumu “Starši” in, če lahko kaj doda ali predlaga smer nadaljnega delovanja forumovk.

Sončen pozdrav z Gorenjske!

Pozdravljeni!

Foruma na to temo še nisem zasledila na slovenskih spletnih straneh mislim pa, da je le-ta nujno potreben.
Pri 12 letih sem imela tudi sama zelo neprijetno izkušnjo-spolno me je zlorabljal očim kar 3 leta in resnično sem trpela, ker se nisem imela na koga obrniti.Danes sem stara 34 let in še vedno čutim posledice tega gnusnega dejanja. Upam, da se bodo otroci s podobnimi težavami obrnili na ta forum, saj vem kako težko je o tem govoriti in da je dosti lažje o tem pisati.
Sicer pa se bo moralo na reševanju spolnih deliktov marsikaj spremeniti, ker v našem sodnem sistemu žrtev postane še enkrat žrtev in to je nesprejemljivo.
Npr. zakaj spolna zloraba po kazenskem zakoniku zastara?!

Veliko uspehov še naprej želim g.Bašičevi.

j.t. je pisal/pisala:
>
> Brskam in brskam in v oči mi pade tale forum.
>
> Res sem ga zelo vesela.
>
> Še posebej lep pozdrav gospe Katji, ki jo nadvse cenim.
>
> lp

Končno forum, ki se ukvarja tudi s tem resnim problemom. Se zahvaljujem zanj.
Lp Piccolo

Hvala za lepe želje, posebej pa še za Vašo izpoved.Resnično je potrebno še veliko dela, da bi se to kar trpijo žrtve zlorabe prepoznalo. To bo zagotavljalo tudi sprejemljivejše postopke in morda nekoč tudi spremenjeno zakonodajo.

New Report

Close