Najdi forum

koža

Mi lahko prosim poveste na kaj sumite, ko se začnejo pojavljati na obrazu izpuščaji, ki ne srbijo, ne bolijo, niso napoljneni z nobeno tekočino, na koži se samo pojavi razjeda… Dolgo časa mine preden se tak izpuščaj pozdravi.
Aken nimam odkar jemljem Diane 35 in kot sem opazila so se akne hitreje zacelile. Zaradi tega sem bila pri zdravniku, dobila sem Klimicin, vendar razen pekočega občutka, ker se gre za rane ni bilo drugega učinka. Prosim če mi poveste, kaj vse bi lahko povzročilo te razjede.

Spoštovani!

Še vedno je možno, da gre za obliko aken. Namesto omenjenega zdravil poskusite skinoren, ki bolj lušči kot preprečuje okužbe, ki jih po vaših besedha nimate (ni tipičnih gnojnih mozoljev).

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Tudi skinoren ne pomaga! Skorajda vedno imam na obrazu v povprečju le okoli 3 razjede,…. ki nikakor ne izgledajo lepo, ker niso tako majhne, včasih jih je več, toda ko se pozdravi ena se napravi druga,…. itd, začaran krog, pa še celijo se po mesec dni! Preostala koža na obrazu je čista. Prosim povejte mi, zakaj se mi to dela? Ali res preveč zahtevam?

Spoštovani!

Čeprav bo verejtno nadloga še naprej, bi vseeno mogoče poskusili še s klimicinom ali dalacinom v stiku.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Trenutno se mažem z bepantenom, ker se koža najhitreje zaceli. Kaj pa naj storim, da se mi bodo nehale delat? Ne vem če sem jasno povedala, ampak meni se delajo razjede-rane, s kraterjem. Kolikor vem so mi pa v času preden sem začela z Diane 35 dajali klimicin in dalacin za zdravljenje aken, ampak teh nimam več. Torej naj bi še vedno imela akne,…. v obliki razjed na koži. Diane 35 torej sploh ni dobro zdravilo proti aknam. Ali obstaja še kako drugo, bolj učinkovito, torej tako, ki bo odpravilo tudi razjede-akne?

Spoštovani!

DIANE JE ZDRAVILO LE V TOLIKO, KOLIKOR NASPROTUJE DELOVANJU TESTOSTERONOM, KI SO TUDI V ŽENSKEM TELESU IN GALVNI HORMONSKI “KRIVEC” ZA PODVIJANO IZLOČANJE LOJA. V NEJM SE NASELIJO BAKTERIJE, KI POVZROČAJO VNETJE, ZATO KLIMICIN ALI DALACIN.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljena Nina, ste vaše težave s kožo rešili? Sama imam iste težave in iščem krivca.

New Report

Close