Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Nenavadno vprašanja

Nenavadno vprašanja

Spoštovani! Imam malce nenavadno vprašanje in sem se odločila, da ga najprej zastavim anonimno vam, preden se morda osmešim pred mojim izbranim zdravnikom. Stara sem 35 let, dvakrat rodila, zadnji porod pred 2, 5 leti, vstavljen imam hormonski maternični vložek, imam precej nizko telesno težo. Imela sem tudi gastroskopijo in so odkrili rahel gastritis, dvakrat sem zaradi nekajkratnih rahlih krvavitev iz danke opravila proktološki pregled, kjer o mi odkrili analno razpoko. Počutje je bp. Ko malo močneje pretipam spodnji del trebuha, od popka navzdol, začutim na večih mestih nekakšne manjše “vozličke” oziroma bolj grudasto strukturo. Zanima me, če je to običajno ali bi bil potreben pregled pri zdravniku in če, kako hitro bi se morala naročiti, saj se jutri za nekaj časa odpravljam na dopust.Hvala in lep pozdrav!

Zdravo, mal ste čakali na odgovor, saj tudi mene ni bilo. Nehvaležno je karkoli se že zatipa, razvozlavati po netu, ampak vaš opis me še najbolj spominja na normalno podkožno tkivo in me ne spominja na nobeno bolezen, zato mislim, da greste lahko brez skrbi na dopust 😉 Če bi kazala vašemu zdravniku, se seveda ne bi osmešili, še vesel bi bil, da je prišel nekdo z enostavnim vprašanjem 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close