Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Huda bolečina v trebuhu

Huda bolečina v trebuhu

Pozdravljeni!
Zjutraj jemljem Nolpazo 40mg,zaradi GERB. Zdaj pa imam že par dni no bolj noči eno težavo. Nekje 5.-6 ur po zadnjem zaužitem obroku me zelo zaboli v trebuhu. Bolečina je ostra in se širi. Po tableti Spasmex se stanje malo umiri in čez dan izveni! Kaj bi lahko povzročilo to stanje?Kako si pomagat? K osebnemu zdravniku žal ne morem, ker je še 10dni na dopustu.
Hvala za odgovor!

Pozdravljeni, muslim da bi bilo smiselno do zdravnika, tudi če je na dopustu, mora imeti urejeno nadomeščanje. Žal pa vam težko pojasnim, kaj je težava. Ste opravili gastroskopijo?
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor! gastroskopijo sem opravila tri leta nazaj in razen višje koncentracije kiseline, ni bilo nič videti. Lani sem imela tudi ct, ki pa je pokazal velik hemangiom v jetrih in pa žgoščen mulj v žolčniku, za prebavila piše, da so orientacijsko primerna!
Ne vm, če je to pomembno, ampak največkrat me začne boleti po nočnem uriniranju. Samo odvajanje pa je nepekoče in neboleče. Zdaj se je sicer pojavila tudi rahla bolečina v križu,. Imam pa potrjeno revmo!
Hvala in lep večer!

Pozdravljeni, po opisu nimam nobene uporabne ideje, za kaj naj bi šlo, predlagam da obiščete živega zdravnika. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close