Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Pekoča bolečina v predelu prsi, nizka telesna temperatura

Pekoča bolečina v predelu prsi, nizka telesna temperatura

Pozdravljeni, imam vprašanje, in sicer me zanima sledeče – 16. 1. sem bila pri zdravnici zaradi slabega počutja (glavobol, kašelj, boleče grlo, boleče mišice rok in nog, telesna temperatura je bila 36.2 – 36.5). Ugotovila virozo. Stanje se do danes ni kaj veliko izboljšalo. V ponedeljek (28. 1.) sem začutila močno pekočo bolečino v predelu prsi. Poklicala sem zdravnico, ki mi je odredila pregled krvi, vse skoraj v mejah normale. Svetovala mi je dodaten počitek. Včeraj sem se počutila malo boljše, danes imam spet pekoče bolečine v predelu prsi, povišan srčni utrip. Počutje ni najboljše. Telesno temperaturo imam od 34,7 do 35,9, mrzle roke, drugače pa čutim v glavi vročino. Kaj mi svetujete? Obisk zdravnika ali lahko počakam do petka, 1. 2 ko sem naročena na kontrolo. Hvala in lep pozdrav.

Kašljate?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,

da, kašljam. Sem bila pri zdravnici, ki je dala diagnozo atipična pljučnica in dobila sem antibiotik fromilid.
V ponedeljek imam rentgen pljuč in ekg.

Kaj mi svetujete vi? Najlepša hvala.

Terapija je ustrezna za diagnozo, pri bolečinah pa vam zna pomagati zdravilo proti bolečinam. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,

najlepša hvala za odgovor.

Se pravi, da lahko ob bolečinah vzamem lekadol.

Lep pozdrav
Romana

Pozdravljeni,

najlepša hvala za pomoč.

Potem lahko proti bolečinam vzamem lekadol?

Lep pozdrav

Romana

Zdravo, ja, recimo. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Na primer 🙂

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,

hvala.

Me pa še zanima, kdaj naj bi bilo počutje vsaj malo boljše. Če strogo ležim, sem nekoliko boljše, že sedenje ali pa “sprehod” do WC, me pa kar iz črpajo.
Danes zvečer bo 72 ur od prvega antibiotika. Ali je tako počutje (slabotnost telesa, vrtoglavica …) tudi posledica stranskih učinkov antibiotikov

Bolj verjetno same bolezni kot antibiotika. Pljučnica zdela ljudi za dlje casa. Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Najlepša vam hvala za vse nasvete.

Lep pozdrav
Romana

🙂

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close