Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Lebdeča kroglica v mošnji

Lebdeča kroglica v mošnji

Pozdravljeni!

Ta teden sem v mošnji opazil trdo kroglico, manjšo od grahovega zrna, ki se ne dotika testisa in je povezana z nekakšno nitko. Na otip je nekoliko neprijetno, boleče. Imate morda idejo, za kaj gre?

Lp

Pozdravljeni,
iz tega se ne da reči, kaj je. Če vas skrbi in ste zatipali nekaj novega, potrebujete pregled pri zdravniku.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Hvala za odgovor.

Predpostavljam, da glede na to, da se ne dotika testisa ni nekaj nevarnega?

Lp

Pozdravljeni,
sveujem vam, da vseeno greste na pregled, zagotoviti vam takole res ne morem ničesar. Najverjetneje res ni nič nevarnega, pa vendar ni 100%.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Jaz imam isto. Predvidevam, da je pozicionirana bolj na vrhu moda, pri obmodku?
In premika se?
Jaz imam enako, na spletu sem prebral, da je to neke vrste cista, ki ni moteča in se jo zdravi samo če zelo zraste.
Ampak kot je rekla že gospa Marija, pojdite rajši na pregled. Tudi jaz sem šel na pregled. Sicer še zaradi nekih drugih težav, ampak so potrdili da je to samo majhna cistica.

Pozdravljeni,
se strinjam z vami, ker je vsako novo nastalo rezistenco, kot temu strokovno rečemo, potrebno opredeliti, da lahko rečemo, da ni nič nevarnega.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close